Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Kamerka samochodowa
(20-03-2019 23:29) #1

Kamerka samochodowa

Macie taką kamerkę nagrywająca obraz podczas jazdy??
Czym się kierować podczas zakupy??
Jakie parametry powinna mieć dobra kamerka??


(22-03-2019 13:41) #2

RE: Kamerka samochodowa

Mam taką kamerkę, czym się kierować, po pierwsze jaki masz budżet. Myślę że na dobry sprzęt to przynajmniej 300 zł, na pewno patrz jaką jakość nagrywanego obrazu, im wyższa tym większa szansa że odczytasz rejestrację auta jak ci to będzie potrzebne, czy ma tryb parkingowy fajna funkcja, zawsz to auto bezpieczniej możesz zostawić na parkingu, jaki kąt nagrywania obrazu, ja mam mikavi i uważam to za bardzo dobry zakup. Mają kilka modeli, w zależności jakie masz potrzeby.


(17-04-2019 13:40) #3

RE: Kamerka samochodowa

(22-03-2019 13:41)czeremcha napisał(a):  Mam taką kamerkę, czym się kierować, po pierwsze jaki masz budżet. Myślę że na dobry sprzęt to przynajmniej 300 zł, na pewno patrz jaką jakość nagrywanego obrazu, im wyższa tym większa szansa że odczytasz rejestrację auta jak ci to będzie potrzebne, czy ma tryb parkingowy fajna funkcja, zawsz to auto bezpieczniej możesz zostawić na parkingu, jaki kąt nagrywania obrazu, ja mam mikavi i uważam to za bardzo dobry zakup. Mają kilka modeli, w zależności jakie masz potrzeby.

Budżet jest taki większy bo to na prezent. Dzięki za polecenie tego Mikavi. Poszukałam sobie informacji na ich stronie i zobaczyłam filmiki na youtubie. Po pierwszym "spotkaniu" najbardziej pasuje mi PQ3


(17-04-2019 20:08) #4

RE: Kamerka samochodowa

To daj znać czy kupiłaś, myślę że obdarowany na pewno się ucieszy. No na yt widziałam że jest sporo filmików z mikavi. W tym pq3 masz nagrywanie w 4K więc potem sobie nawet z jakiejś ciekawszej trasy można z przyjemnością na dużym tv obejrzeć.


(10-05-2019 10:01) #5

RE: Kamerka samochodowa

(17-04-2019 20:08)czeremcha napisał(a):  To daj znać czy kupiłaś, myślę że obdarowany na pewno się ucieszy. No na yt widziałam że jest sporo filmików z mikavi. W tym pq3 masz nagrywanie w 4K więc potem sobie nawet z jakiejś ciekawszej trasy można z przyjemnością na dużym tv obejrzeć.

Kamerka wybrana. Mikavi PQ3 wylądowała jako prezent. Obdarowana osoba bardzo się ucieszyła. Powiedzieliśmy tylko że teraz czekamy na jakiś filmik z trasy jak obraz jest w takiej dobrej jakości nagrywany.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek