Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościkancelarie wielofunkcyjne - opinie
(27-08-2017 19:20) #1

kancelarie wielofunkcyjne - opinie

Witam,
piszę pracę dyplomową o kancelariach zajmujących się wieloma spokrewnionymi dziedzinami np. wierzytelnościami, windykacją, odszkodowaniami, upadłością jak np. https://www.aif.com.pl/o-kancelarii/9_lat_doswiadczen/ . Niektóre z nich udzieliły mi kilku ciekawych informacji. Jednak dodatkowo szukam opinii osób, które w jakiś sposób miały do czynienia z kancelarią tego typu. Każda informacja ważna - z góry dziękuję.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-09-2017 18:49 przez zytapo.)

(08-01-2018 01:25) #2

RE: kancelarie wielofunkcyjne - opinie

Hmm ja mam doświadczenie tylko w kancelariach komorniczych. Składałam całkiem niedawno wniosek egzekucyjny, bo znajomy nie oddał mi dwudziestu tysięcy złotych, a to spora suma! Na szczęście wszystko udało mi się odzyskać, w czym bardzo pomogła mi strona https://www.jkrukkomornik.pl/pl/pytania_i_odpowiedzi gdzie znalazłam odpowiedzi na większość moich pytań Wesoly


(25-05-2018 13:46) #3

RE: kancelarie wielofunkcyjne - opinie

Cześć wam Wesoly Kancelarii notarialnych jest całe mnóstwo. Wystarczy albo się dobrze rozejrzeć, albo przynajmniej popytać trochę o tę kwestię znajomych. Zresztą moim zdaniem popytanie znajomych to najlepsze co można zrobić, ponieważ w ten sposób naprawdę całe mnóstwo ciekawych informacji można zdobyć. Jeśli chodzi na przykład o Katowice, to ja od siebie mogę podać choćby tego notariusza http://iwonapniok.pl/ Ale tak naprawdę wybór jest niemalże niesamowicie nieograniczony.

Co jest najlepsze w przypadku tego notariusza, którego podałem Wam jako przykład, istnieje tam możliwość dokonywania czynności notarialnych o dowolnej porze dnia (w uzasadznionych przypadkach). To świadczy naprawdę o bardzo dużej dogodności tego notariusza. Wart jest więc zaufania.


Nie cieszy cię, ze możesz powiedzieć: to jestem ja, to jest moja ręka, moja noga, istnieję, naprawdę istnieję, żyję?!
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek