Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Kariera za wszelką cenę. A może głupota...
(28-06-2011 15:03) #1

Kariera za wszelką cenę. A może głupota...

Czytałem gdzieś ostatnio iż Doda może wylądować na wózku inwalidzkim z powodu noszenia ogromnych szpilek. Wygoglowałem jeszcze że już 3lata temu miała podobne problemy z kręgosłupem, z tego samego powodu. I do tej pory nie robi sobie nic z zaleceń lekarzy, a wręcz przeciwnie. Możemy zauważyć jej coraz nowsze kreacje w jeszcze wyższych szpilkach. Z wyliczeń wynika że spędza ona minimum 100h miesięcznie w takiej kreacji (licząc wyłącznie koncerty i próby).


Jak myślicie, czy Ona jest taka lekkomyślna, czy to sława uderzyła jej totalnie do głowy?
A także czy za wszelką cenę chcielibyście utrzymywać sławę?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-06-2011 15:05 przez Uncle.)

Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(28-06-2011 15:18) #2

RE: Kariera za wszelką cenę. A może głupota...

Moim zdaniem Dodzie zaczęła sodówa uderzać do głowy. Ona bardzo dobrze zdaje sobie sprawę, że może być inwalidką, ale nosi te szpilki by nadal kreować swój wizerunek wyuzdanej baby.

Ja sama bym nigdy nie chciała ani zdobywać sławy za wszelką cenę ani jej zachowywać. Nie dałabym z siebie zrobić kaleki byle tylko moja piosenka była jeszcze jeden tydzień dłużej na liście przebojów.


(19-11-2012 21:24) #3

RE: Kariera za wszelką cenę. A może głupota...

Doda swojej dolegliwości nabawiła się wskutek wypadku samochodowego w 2006.
Wysokie buty z zasady nie mają nic do rzeczy znam osoby które po kilka godzin dziennie chodzą na 12 cm szpilkach i jest dwa razy starsza od niej. Doda ma bardzo słabe mięśnie kręgosłupa a do tego silikony wstawione w piersiowych większych obciążają jej kręgosłup piersiowy co dalej skutkuje w obciążeniu kości krzyżowej.
Jakby się zajęła ćwiczeniami wzmacniającymi mięśnie kręgosłupa i brzucha nie miałaby problemów.
Czy będzie jeździć na wózku wątpię wstawią jej implant –czop między trzonowy stać ją na taki wydatek , chociaż nie jest drogi.

Dobrą reklamę jej zrobili.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek