Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Karmienie piersią w miejscu publicznym
(07-08-2010 12:10) #1

Karmienie piersią w miejscu publicznym

Matki karmią dziecko piersią od lat. Nie ustają jednak na ten temat dyskusje.
Czy wypada karmić dziecko w miejscu publicznym?
Oglądałem wczoraj materiał w telewizji właśnie na tem temat.
Zadziwił mnie fakt, że bardzo wielu ludzi jest temu przeciwne i bardzo chętnie krytykuje takie osoby publicznie.
Czyżby karmienie piersią rzeczywiście miało charakter erotyczny tak jak sądzi pewna część społeczeństwa?
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat.

W mojej opini sprawa jest oczywista. Matki powinny mieć prawo swobodnego karmienia pierwsią w miejscu publicznym. I tyle.


Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(20-02-2017 13:51) #11

RE: Karmienie piersią w miejscu publicznym

Ostatnio wielka dyskusja się z tego nawiązała. Ogólnie to ja jestem za tym, żeby kobiety mogły karmić publicznie piersią. No ale do tego trzeba czasu i zrozumienia społeczeństwa. Z tego co widziałęm chyba jakieś kampanie są prowadzone, i dobrze Oczko


(15-11-2017 14:37) #12

RE: Karmienie piersią w miejscu publicznym

Nie rozumiem, dlaczego przed wyjściem nie można odciągnąć mleko do termicznej buteleczki, skoro wiadomo że planuje się dłuższa wycieczka i dziecko raczej będzie głodne. Moja siostra tak robiła i nigdy nie było z tym problemów, nie musiała odsłaniać cycków


(22-12-2017 16:31) #13

RE: Karmienie piersią w miejscu publicznym

A nich karmią. Dzieciak głodny, to dzieciak zły Oczko


(03-09-2018 13:07) #14

RE: Karmienie piersią w miejscu publicznym

Wydaje mi się, że pretensjonalne podejście do karmiących matek w miejscach publicznych jest niestosowne... Godzimy się na to, żeby nagie dzieci biegały po plaży, ale widok piersi (dorosłej kobiety!) jest rażący... Gdzie popełniliśmy błąd? :/


(13-02-2019 19:21) #15

RE: Karmienie piersią w miejscu publicznym

Moim zdaniem nie jest to zakazane. Gorszyć to może niektórych facetów to na pewno. Jeśli mama siądzie sobie w parku na ławce to czemu miałoby być to złe?





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek