Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Kawały o programistach
(12-09-2012 22:24) #1

Kawały o programistach

Pytanie: Jak odróżnić informatyka ekstrawertycznego od informatyka introwertycznego? Odpowiedź: Informatyk ekstrawertyczny podczas rozmowy z Tobą będzie patrzył na Twoje buty.



Żona wysyła męża - programistę - do sklepu: "Kup 5 bułek. Jak będą jajka, to weź 10".
Facet wchodzi do sklepu:
- Dzień dobry, czy są jajka?
- Są.
- To poproszę 10 bułek



Mężczyzna lecący balonem na gorące powietrze niespodziewanie odkrył, że się zgubił. Zmniejszył wysokość i zauważył na dole człowieka. Zleciał jeszcze niżej i zawołał, aby zapytać się o kierunek: “Przepraszam, możesz mi powiedzieć gdzie jestem?”

Człowiek na dole powiedział: “Tak, jesteś w balonie na gorące powietrze i znajdujesz się 9 metrów nad tym polem.”

“Musisz pracować w Informatyce,” powiedział balonista.

“Zgadza się” odpowiedział mężczyzna. “Skąd wiedziałeś?”

“No cóż,” powiedział balonista, “wszystko co powiedziałeś mi jest ok technicznie, ale nie ma żadnego użytku dla nikogo.”

Mężczyzna poniżej odpowiedział, “Musisz pracować w zarządzie.”

“Zgadza się” odpowiedział balonista, “Ale skąd wiesz?”

“No cóż,” powiedział mężczyzna, “nie wiesz gdzie jesteś, ani gdzie lecisz, oczekujesz że będę w stanie Ci pomóc. Jesteś w tym samym położeniu nim się spotkaliśmy, ale teraz to moja wina.”.



Puk puk Kto tam? bardzo długa przerwa… .NET



Zapytanie SQL wchodzi do baru, podchodzi do dwóch tabel i mówi: “Can I join you?”



Młody programista i jego menadżer projektu wsiadają do pociągu jadącego przez góry do Zakopanego. Nie mogą znaleźć żadnych wolnych miejsc do siedzenia oprócz dwóch miejsc naprzeciwko młodej kobiety i jej babci. Po czasie młodzi zainteresowali się sobą, wymieniając się spojrzeniami. Chwilę później pociąg wjechał do tunelu, zrobiło się całkowicie ciemno. W pewnym momencie było słychać pocałunek i uderzenia w policzek.

Kiedy pociąg wyjechał z tunelu, wszyscy siedzieli dalej na swoich miejscach bez słowa. Babcia pomyślała sobie, “Młody zachował się niegrzecznie całując moją wnuczkę, ale cieszę się, że wnuczka dała mu w twarz”.

Menadżer projektu siedział myśląc, “Nie wiedziałem, że młody będzie na tyle odważny, żeby pocałować dziewczynę, ale z pewnością wolałbym, żeby ona nie chybiła, kiedy zamiast uderzyć jego uderzyła mnie.

Młoda kobieta myślała sobie, “Cieszę się, że ten chłopak mnie pocałował, ale żałuję, że babcia go plasła w twarz”

Młody programista siedział sobie z zadowoloną miną. Myślał sobie, “Życie jest dobre. Jak często człowiek ma szansę całować piękną dziewczynę i uderzyć swojego menadżera projektu. I to wszystko jednocześnie!




Jeżeli Twoim młotkiem jest C++, wszystko zaczyna wyglądać jak kciuk.




Jest 10 rodzajów ludzi. Ci którzy rozumieją system binarny i ci, którzy uprawiają regularnie seks.




Pytanie: Jaki jest zorientowany obiektowo sposób na zdobycie fortuny? Odpowiedź: dziedziczenie



Żeby zrozumieć rekurencję musisz najpierw zrozumieć rekurencję



Pytanie: Ilu programistów Microsoftu potrzeba do wkręcenia żarówkI? Odpowiedź: Programista Microsoftu powie Ci, że ciemność jest standardem i powie każdemu, że takie zachowanie jest “by design”



Programista naprawi problem o którym nie wiedziałeś w sposób którego nie rozumiesz.




Na egzaminie na uczelnię o profilu informatycznym pytają się nowego kandydata jakie zna komendy jakiegoś języka programowania. - Góra, dół, lewo, prawo i fajer...



Żona informatyka pokazując mu zdjęcie: "Kojarzysz człowieka?", "No?", "O 16 odbierzesz go z przedszkola"



Impreza informatyków. Wódka leje się szerokopasmowym strumieniem. Dwóch adminów pije bruderszafta: - To co? Mówmy sobie po IP!



Programista rozmawia ze swoimi przyjaciółmi po fachu: - Wczoraj w nocnym klubie poznałem świetną blondynę! - Och Ty szczęściarzu! - Zaprosiłem ją do siebie, wypiliśmy trochę, zacząłem ją dotykać... - I co? I co? - No a ona mówi: „Rozbierz mnie!" - Nie może być! - Zdjąłem z niej spódniczkę, potem majteczki, położyłem na stole tuz obok laptopa... - Nie gadaj! Kupiłeś laptopa? A procesor jaki?



– Dlaczego programista na umycie głowy zużywa całą butelkę szamponu? – Bo w instrukcji jest napisane: nałożyć, spłukać, czynność powtórzyć.



A group of computer science majors were listening to a lecture about Java programming at a university. After the lecture one of the men leaned over and grabbed a women's breast. Woman: "Hey! Thats private OK!?" The man hesitated for a second looking confused. Man: "But I thought we were in the same class?"



Knock, knock
Who's there? /10 minutes later
Java



O czym myśli informatyk podczas orgazmu?
O tym, żeby nie zapaskudzić klawiatury



Czym się różni kobieta informatyk z obrączką na palcu od kobiety informatyka bez obrączki? Prawami dostępu Wesoly



90% pisania programu zajmuje 90% czasu. Końcowe 10% zajmuje kolejne 90% czasu.



-Ile facet ma palców?
-21.
-A programista?
-Też.
-Nie. Przecież programista liczy od zera.
-A to mam ich 20, ale nie jestem programistą.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek