Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Klawiatura dla gracza - jaka?


(27-10-2016 23:15) #3

RE: Klawiatura dla gracza - jaka?

Nie ma co pytać się na forum. Trzeba samemu na żywo przetestować skok i rozstaw klawiszy. Preferencje są różne Chatownik


(12-12-2016 10:30) #4

RE: Klawiatura dla gracza - jaka?

Według mnie dobra będzie Klawiatura Ozone Strike Battle Black Cherry MX Red , sam z takiej korzystam kosztuje ok. 350 zł ale naprawdę warto dopłacić te 50 zł .


(11-02-2017 13:57) #5

RE: Klawiatura dla gracza - jaka?

Ja polecam CM Rapid Mx red. Bardzo dobra klawa do pisania.


(15-04-2017 22:50) #6

RE: Klawiatura dla gracza - jaka?

Nie wiedziałam, że klawiatury też są specjalnie przeznaczone dla graczy. Chciałam kupić jakiegoś niedrogiego laptopa, którego będę używać głównie do pracy, ale w weekendy chciałabym oderwać się trochę od codzienności i pograć. Znalazłam ofertę Locoprint i zastanawiam się który sprzęt wybrać https://locoprint.pl/17-laptopy . Doradzicie Coś?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2017 22:51 przez ViVienne.)

(12-06-2017 07:38) #7

RE: Klawiatura dla gracza - jaka?

Szukałbym komputera z mocną kartą graficzną. Dużą ilością ramu i szybkim dyskiem SSD.


(17-10-2017 16:14) #8

RE: Klawiatura dla gracza - jaka?

Ciekawe opcje dajecie na dobrej jakości klawiatury dla graczy. Podobają mi się takie propozycje !


(17-05-2018 17:39) #9

RE: Klawiatura dla gracza - jaka?

Kupowałam ledwie 3 tygodnie temu klawiaturę. Model to Roccat Isku - dokładnie tę wersję https://gamera.pl/shop/roccat-isku/
Sprzęt bardziej niż zadowalający. Zawiera programowanie makr, co dla gracza jest koniecznością. Ma dobry anti-ghosting. Bardzo duża i wygodna klawiatura.






Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek