Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościKobieca naiwność
(21-10-2010 15:10) #1

Kobieca naiwność

Głupota kobiet
"Kobieta to stworzenie boże więc powinna stać w oborze ale ze względu na kształt dupy facet wziął ją do chałupy" Gatunek męski od zawsze uważał kobiety za mniej inteligentne istoty. Dlaczego? Dlatego, że pozwalały się traktować jak bydło...

Dlatego tez się nie dziwię, że faceci myślą o kobietach że sa głupie. To wszystko przez zachowanie głupich, naiwnych lasek, których jak widać nie brakuje. Oto kilka przykładów kobiecej głupoty:

1. Kobieta wierzy mężczyźnie, ufa mu że jest wierny.

Prawda jest taka, że 60 % facetów przyznaje się do zdrady, 20 % zdradza ale się do tego nie przyznaje. Zostaje więc jeszcze 20 % ale nie łudźcie się - to frajerzy, którzy chcieliby zdradzić ale nie mają z kim. Zdradzający facet patrzy swojej kobiecie w oczy i zapewnia, że ją kocha, a w duchu śmieje sie z jej naiwności, nie czuje się winny przecież tak go stworzyła natura, ma to w genach...

2. Kobieta poświęca się i rezygnuje z własnych marzeń.

Faceci nie szanują kobiet, które siedzą w domu, nie są aktywne zawodowo i nie mają swoich pieniędzy. Dla nich są to służące prasujące koszule, podające obiad, sprzątaczki, kucharki - jednym słowem niewolnice, przecież nie muszą jej nawet płacić. Wystarczy znaleźć sobie kobietę, ożenić się z nią i już ma się swoją prywatną darmową niewolnicę.

3.Kobieta opiekuje się mężczyzną.

Mało tego, że ona zajmuje sie domem to jeszcze go utrzymuje, a pan domu siedzi wygodnie w fotelu przed telewizorem, albo chodzi z kumplami na piwo - jak dla niego żyć nie umierać. Pytanie retoryczne: Skąd biorą się tak totalnie głupie kobiety?

4. Kobieta jest w stanie zrobić wszystko dla faceta byle ją tylko nie zostawił.

Faceci wykorzystują to najczęściej jeśli chodzi o seks. Niezdecydowane dziewice w pośpiechu ściągają majtki, by ich ukochany dostał co chce a potem i tak zniknął. Zfrustrowane mężatki godzą się na anal, trójkąt i inne perwersje byle by tylko zadowolić znudzonego męża, który i tak znajdzie sobie inną. Żadna nie chce stać się kobieta porzuconą, lepiej dać się poniżyć i stracić szacunek do samej siebie. Nie przyjdzie im do głowy, żeby takiego fagasa kopnąć w dupę i nie być kobieta porzuconą ale porzucającą.

5. Kobieta wszystko wybacza swojemu mężczyźnie.

Każdy popełnia błędy, ale jeśli chodzi o facetów to oni popełniają w kółko te same błędy, w końcu żona i tak wybaczy kolejną zdradę, to że znowu przepił wypłatę, że następny raz stracił panowanie i ją pobił... Kobiety są na tyle naiwne, że wierzą że on się zmieni. A prawda jest taka, że owszem zmieni ale na jeszcze gorszego.

Można przytoczyć jeszcze wiele przykładów kobiecej głupoty. Kobiety zastanówcie się nad sobą, nad tym jak pozwalacie się traktować mężczyznom. Trzeba znać swoja wartość, mieć szacunek do samej siebie i wymagać szacunku od innych. Zasada jest prosta, jeśli my kobiety nie będziemy się szanować, to inni też nas nie będą.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek