Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościKobieta według Shivo
(24-10-2011 12:47) #1

Kobieta według Shivo

Standardowa kobieta w wersji 1.0 ma bardzo wypośrodkowane wszelkie zaimplementowane funkcje. Interface typowy dla średniej polskiej, a moduł myślenia wystarczający na komunikację na podstawowym poziomie. Równowagę między nimi opisuje doskonale zasada zachowania atrakcyjności - poziom inteligencji jest odwrotnie proporcjonalny do wyglądu zewnętrznego. Należy jednak zauważyć ciekawe zjawisko. Otóż przy niedoborach pamięci cache, połączonych z nadmierną eskalacją upiększenia interface'u, następuje spowolnienie procesów analizy zjawisk zachodzących w otoczeniu, przy jednoczesnym ułatwieniu obsługi i dostępności.
Pozwolę sobie nawet rozwinąć ten temat. Otóż w modelu standardowym proces instalacji wewnątrz Kobiety własnego oprogramowania jest dość utrudniony. Zazwyczaj pomaga tutaj pomoc doświadczonego kolegi-administratora, lub wspólna kompilacja kilku piw. Jednak jeśli trafiliśmy na model Kobiety z upgrade'm do wersji Extra_Laska 1.0 (patch ten znacznie obciąża pamięć tymczasową!) samo uruchomienie i logowanie powinno odbyć się w bardzo krótkim czasie. Dodam jednocześnie, że mężczyzna z dobrze skompilowanymi jądrami, na pewno doceni, że w owej wersji położono nacisk na przyjazność dla użytkownika. Na własnym przykładzie mogę potwierdzić, że zarówno dezinstalacja pakietu Ubrania, oraz instalacja mojego oprogramowania przebiegła bardzo łatwo i przyjemnie.
Przyznam, że Kobiety mają bardzo wiele różnorakich funkcji, a w zależności od wersji systemu operacyjnego potrafią nawet prać, gotować i sprzątać. Niestety panujący ostatnio wirus Feminizm v2.64 blokuje je nawet na poprawnie skonfigurowanym sprzęcie, niekiedy powodując też uaktywnienie się pakietów ukrytych i zakodowanych przez operatora - Zrzędzenie v5.19, albo co gorsza Strajk v1.21. Dlatego też bezpieczniej zadowalać się, póki można, pakietami rozrywkowymi. A jest ich bez liku, należy tylko odpowiednio odnaleźć i uaktywnić je wszystkie. Niestety, nie ma uniwersalnej metody. Niektórzy hackerzy preferują metodę brute force, inni sugerują sięgnięcie po sniffery, ale są i tacy którzy twierdzą, że wszystko jest kwestią treningu, a co za tym idzie włamać się do środka można nawet bez użycia dodatkowych programów.
Jeżeli już mamy Kobietę, często powstaje problem - jak zapanować nad tym skomplikowanym i niezrozumiałym dla przeciętnego użytkownika urządzeniem. Oto poważny problem, jednak myślę, że początkującym przyda się kilka tipsów i cheatów. Nie każdy bowiem wie, o bardzo czułym module, wbudowanym w każdy model Kobiety. Znajduje się on bezpośrednio przy najważniejszym z urządzeń Input/Output i nosi nazwę Łechtaczki. Odpowiednio długie skanowanie tego miejsca Językiem przynosi bardzo dobre efekty przy małym nakładzie własnym. Należy jednak przestrzegać się przed pomyłką! Niedaleko bowiem położone jest pewne urządzenie wyjścia, którego użycie może mieć przykre konsekwencje. Kolejną przydatną sztuczką jest cykliczne przełączanie palcem pewnego styku będącego skupiskiem przez które przepływają informacje - skupisko owo, zwane zakończeniami nerwowymi, jest typowym skanerem bodźców, jednak nie zamierzam się tu rozpisywać na jego temat, ponieważ autor każdego porządniejszego FAQ zamieszcza pełen opis w punkcie G.
Zabawa wydaje się kusząca, jednak chciałbym dać przestrogę dla wszystkich mało doświadczonych użytkowników: Kobiety są jak Windows, w teorii najlepsze na świecie, a w praktyce zbyt często się sypią...

PS. Czasem po zmianie wersji Kobiety mogą wystąpić pewne zachwiania w stabilności naszego własnego systemu operacyjnego! Polecam wtedy formatownie niskiego poziomu, za pomocą sprawdzonego i lubianego programu Spirytus v.95 - dostępnego w przeróżnych dystrybucjach na terenie całego kraju.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek