Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Kobiety na kierowniczych stanowiskach...
(06-08-2010 14:18) #1

Kobiety na kierowniczych stanowiskach...

...jesteście za czy przeciw?
Z moich obserwacji i doświadczeń, zastanawiam się, czy kobiety mają predyspozycje by piastować takie stanowiska ..dyrektorki szkół i przedszkoli, naczelniczki wydziałów i referatów, kierowniczki działów, sklepów, sekcji.
Może dmucham w popiół i jałową dyskusję, ale zbyt często w swoim działaniu dają się ponieśc emocjom, odsikają swoje humory i himery na podwładnych, brak im stanowczosci, są zbyt drobiazgowe i skupiają się na mało istotnych elementach. Czy ktoś nie wyrządza im przez to krzywdy, przez powierzanie im w ręce włądzę decydowania, nie tylko nad mężczyznami. Nie chodzi mi o męski szowinizm, ale o skuteczność ich działania oraz przede wszystkim zdrową atmosferę.
Być może jestem skrzywiony w tym temacie z racji swojej płci, ale to właście często kobiety narzekają na swoje szefowe, które gotują im istne piekło...nasłuchałem się ostatnio.


(06-08-2010 18:10) #2

RE: Kobiety na kierowniczych stanowiskach...

A dlaczego by nie?Ja mam szefa kobietę i nie narzekam Wesoly


(30-05-2011 12:27) #3

RE: Kobiety na kierowniczych stanowiskach...

Nieraz narzekam na takie coś bo zawsze moje przełożone to kobiety,niekiedy nie podoba mi się to ale przywykłem.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek