Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościKolor twojej osobowości
(27-09-2010 09:22) #1

Kolor twojej osobowości

Nieważne - naturalne czy farbowane? Okazuje się, że kolor włosów ma wpływ na to, jak postrzegają nas mężczyźni.


Rudowłosa indywidualistka

Kobieta o ognistych włosach jest niepowtarzalna - twierdzą przepytani przez nas panowie. Podoba im się to, że ruda ma swój wyrazisty styl. Przy czym - jak podkreślają - oryginalna uroda zwykle idzie u niej w parze z nietuzinkową naturą. Im bardziej rudowłosa pielęgnuje w sobie nietypowe zainteresowania i rozwija swoją artystyczną duszę, tym większe wzbudza w mężczyznach zainteresowanie. Odnoszą wrażenie, że nie można się przy niej nudzić. Ma mnóstwo szalonych pomysłów i zaskakujących rozwiązań, wystrzega się stagnacji, żyje jak w kalejdoskopie. Działa też na partnerów energetyzująco, bo rozpiera ją energia i przepełnia pasja życia. Jest wiecznie młoda duchem! To połączenie dziewczynki o rogatej duszy ze świadomą siebie kobietą, która docenia własne atuty i roztacza czar wyrafinowanej zmysłowości. Kojarzy się mężczyznom z pełną fantazji kochanką, którą stać na realizację najśmielszych pomysłów. W ich odczuciu ma nieokiełznaną naturę i niepohamowany apetyt na intymność.

Temperamentna brunetka

Jest kobietą z charakterem - zgodnie podkreślają faceci. Ich zdaniem to zdecydowana, konkretna i wymagająca partnerka. Wie, czego chce i uparcie dąży do celu. Bywa zapalczywa i czasem nie ma z nią łatwego życia. Ale jej żywiołowy temperament idealnie sprawdza się w sytuacjach intymnych. Sprawia, że panowie nie mogą oprzeć się władczemu urokowi brunetki. Podoba im się też jej otwartość i odwaga w zawieraniu znajomości - oni lubią być czasem zdobywani! Zgodnie też przyznają, że przy całej swej wyrazistości brunetka potrafi zaskakiwać. Choć na ogół jest otwarta, to momentami bywa zagadkowa. Mimo że na ogół jest pełna energii, to potrafi zaimponować spokojem. Diablica i anielica w jednym! Tajemnicza i władcza zarazem. Uwodzi swoim mrocznym seksapilem. Dlatego tak bardzo intryguje płeć przeciwną.

Delikatna blondynka

To mała, słaba kobietka, która potrzebuje silnego ramienia - mówią mężczyźni. Chcą się nią opiekować i nie zauważają, że gdy trzeba, ta krucha istotka potrafi twardo stąpać po ziemi. Wydaje się im też, że kobieta o blond włosach jest bezradna i uległa (w rzeczywistości bywa ona szyją, która inteligentnie obraca głową drugiej połowy). Przyznają również, że blondynka ma w sobie mnóstwo ciepła i serdeczności. Cenią sobie jej łagodność i spokój. Dzięki pogodnemu usposobieniu wybranki znajdują odpoczynek i ukojenie u jej boku. Ich zdaniem bywa trochę zbyt nieśmiała i za mało pewna siebie. Za często też kieruje się emocjami, ale na tym - jak przyznają - polega jej urok. Twierdzą, że wrażliwość i subtelność dodają blondynce kobiecości. Jej najpotężniejsza broń to zalotność! Mimo że przez swoją zwiewność i delikatność jest mniej wyrazista od innych kobiet, to i tak mocno błyszczy na ich firmamencie. Zawdzięcza to swojemu na pozór niewinnemu, ale bardzo zmysłowemu urokowi.

[źródło http://zdrowie.onet.pl/1626538,2041,0,2,...logia.html ]

I co powiecie na ten temat? Zgadzacie się z tym artykułem? Dlaczego tak, a dlaczego nie? Zapraszam do dyskusji.


(29-09-2011 21:02) #2

RE: Kolor twojej osobowości

Tak. Zadecydowanie tak. Ja jestem Temperamentna brunetka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek