Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościKomentarze z Allegro
(06-12-2010 11:09) #1

Komentarze z Allegro

Cała wiocha śmieje się ze mnie. Józek ma ajpoda, Wiesiek empecztery, nawet poczciwy Franciszek ma diskmena, a ja cały czas na kaseciaku jadę. Sprzedawca solidny jak nasz proboszcz, idzie się dogadać, więc polecam. ;-)


Dziękuje Losowi , że mogłem dokonać transakcji z TYM CZŁOWIEKIEM !!! Gdyby takich jak ON było więcej, Allegro przypominałoby Niebiańską Przystań do której znużony wędrowiec pragnie powrócić niczym w ramiona Matki!!! SZCZERZE POLECAM.


Fajna broń, na podwórku nikogo praktycznie z moich kumpli nie ma, bo się boją. Daję mocne 5.


Jeżeli ktoś chce kupić sobie ziemniaki za 2250zł to polecam tego Kurwa chuja jebanego.


Komentarz na militaria.pl
Fajny miecz! Kupiłem wczoraj, a dzisiaj już go mam. Roztrzaskałem już stół i krzesła, teraz biorę się za lodówkę. Już nie mogę się doczekać jak stara przyjdzie z roboty!


Nikt mi nie kadził tak, jak te kadzidła. Zapaliłem 150szt jednocześnie. Władkowa lewituje,krowy mruczą mantry, chłopy spod geesu zaczynają budować Tadż Mahal II. Zapach opium sprawił, że za stertą gnoju zobaczyłem pasmo Karakorum... ;-)


Przeszukać Allegro 5 min, zalicytować 1 min, zapłacić za towar ok 20zł, spalić kilka tysięcy złotych BEZCENNE - POLECAM!!!


Ty fiucie! Nie mogles mi przypomnieć !! Myślisz że ja mam czas pamietać o 1,57 zł. Na email nic nie dostałem!! Mozna bylo wykonać 1 telefon i miałbyś pieniądze w ciągu 5 minut na koncie! Ty mi zespsules reputacje - ja się zrewanzuje.

"W sumie po sprzęcie spodziewałem się czego innego ale w sumie za nieduże pieniądze to sprzedawca i tak dobrze mnie zaspokoił. Polecam!"


wogole niepowazny czlowiek zero kompatybilnosci , wystawia aukcje po czym nie loguje sie, poza tym prawdopodobnie jest gejem.. nic nie mam do gejow ale podrywa mnie przez telefon...


Świetny kontrahent. Równowartość 100zł wypłacił w rialach omańskich, 50zł w manatach azerbejdżańskich, a pozostałe 50zł mogę zrealizować w postaci biletu, na koncert wiolonczelowy, znanego kastrata z Omanu, Salalaha Falaja... ;-)


Piłem z Józefem, to nie miałem czasu na komentarze, ale już jestem i stwierdzam, co następuje - pół wsi drukuje obligacje skarbu państwa. Polecam, sprzęt doskonały. Marzenie wszelkich ugrupowań konspiracyjnych...


wystawiam neutral bo to ani w ryja dać ani podziękować

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek