Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości(30-05-2017 05:59) #1

Kominek

Może jest ktoś zorientowany i wie jakie rozmiary są dostępne w tym sklepie http://www.kominkiaz.pl/wklady-kominkowe...owe-arysto jeżeli chodzi o kominki elektryczne producenta Dimplex? Podobno to jeden z najlepszych producentów, którego kominki opłaca się kupować?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-05-2017 13:04 przez szybkietempo.)

(01-08-2018 14:32) #2

RE: Kominek

(30-05-2017 05:59)szybkietempo napisał(a):  Może jest ktoś zorientowany i wie jakie rozmiary są dostępne w tym sklepie http://www.kominkiaz.pl/wklady-kominkowe...owe-arysto jeżeli chodzi o kominki elektryczne producenta Dimplex? Podobno to jeden z najlepszych producentów, którego kominki opłaca się kupować?
Przyznam szczerze nie znam marki. Najwięcej znajomych polecało mi Galerie Kominków, dlatego to na jej produkty się zdecydowałem i serdecznie polecam. Zarówno kominki jak i piece wolnostojące są świetnej jakości, zapoznaj się koniecznie https://www.galeriakominkow.pl/produkty/...ojace.html, jeżeli szukasz czegoś takiego.


(07-08-2018 11:35) #3

RE: Kominek

Dziwne, że sklep oferuje dany produkt i nie podaje jakie są dostępne rozmiary? Na twoim miejscu ominęłabym ten sklep z daleka.


(17-12-2018 11:50) #4

RE: Kominek

Widzę, że jest coraz większe zaciekawienie tematem kominków. Myślałem, że to tylko jakaś dziwna obsesja wśród moich znajomych, ale dzięki magicznej mocy Internetu widzę, że o wiele więcej ludzi się nimi interesuje i jest to znacznie szerszy trend. W sumie fajnie – kominki nie dość, że ogrzewają wnętrze, to też na swój sposób ogrzewają atmosferę – nawet gdy nie są rozpalone, to sprawiają, że pomieszczenie wydaje się być przytulniejsze Wesoly. Ostatnio widziałem parę projektów nowoczesnych pieców kaflowych i muszę przyznać, że bardzo mi się spodobały. Zaczyna mnie wręcz nieco kusić, czy samemu by się w jakiś nie zaopatrzyć? Zwłaszcza, że widziałem ostatnio fajny artykuł – tutaj można go sobie przeczytać: https://kratki.com/pl/hit-wnetrzarski-sa...-kaflowym/ - o tym, jak taki nowoczesny piec kaflowy zastosować do aranżacji salonu. Polecam poczytać, może kogoś zainspiruje Wesoly.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek