Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości(03-09-2017 23:21) #1

Kontuzja

Mieliście kiedyś jakąś kontuzje?Pytam bo akurat znajomego mocno bolą plecy i zastanawia się czy iść na fizjoterapię lub masaż?


(05-09-2017 23:32) #2

RE: Kontuzja

(03-09-2017 23:21)Nicefor napisał(a):  Mieliście kiedyś jakąś kontuzje?Pytam bo akurat znajomego mocno bolą plecy i zastanawia się czy iść na fizjoterapię lub masaż?

Ja miałem kontuzje ręki i fizjoterapeuta w Gdańsku,Paweł Michałowicz mi pomógł.Jeśli jesteś z Gdańska lub okolic to warto się z nim skonsultować.


(16-01-2018 10:19) #3

RE: Kontuzja

Ja miałem kontuzję i to nie jedną. Choć tylko jedna skończyła się tym, że pojechałem na turnus rehabilitacyjny z https://wojnar.pl/zabiegi-rehabilitacyjne/ . I wspominam ten czas bardzo dobrze, Miła obsługa, idealna lokalizacja. Naprawdę uwierzcie codziennie rano człowiek budzi się i za oknem widzi góry. Jest to niezwykły widok. Zabiegami zajmowali się specjaliści i muszę powiedzieć, że dobrze na tym wyszedłem. A jeśli chodzi o twojego znajomego to ja polecam najpierw z tym bólem pójść do lekarza, a dopiero ze skierowaniem od niego kierować się do fizjoterapeuty.


(28-01-2018 23:41) #4

RE: Kontuzja

Na szczęście żadnej poważnej kontuzji nigdy nie miałem.


(23-07-2018 22:04) #5

RE: Kontuzja

Jakiś czas temu miałam wypadek rowerowy. Od tamtej pory dokucza mi kolano szczególnie podczas jakiegoś większego wysiłku. Fizjoterapeuta nauczył mnie oklejać kolana specjalnymi plastrami i przyznam jest trochę lepiej. Coś takiego można kupić w sieci. Z tego, co kojarzę tu https://www.orteo.pl/kinesiology-taping mają bardzo duży wybór.


(29-07-2018 19:57) #6

RE: Kontuzja

Jeśłi bardzo go bolą plecy to warto byłoby się udać na specjalną terapię przeciwbólową. Poczytajcie sobie na: http://biorezonans-wilanow.pl/ o nowej aparaturze do tego przeznaczonej. Nie ma co lekceważyć takiego bólu bo na starość może być masakra....


(10-09-2018 09:45) #7

RE: Kontuzja

(03-09-2017 23:21)Nicefor napisał(a):  Mieliście kiedyś jakąś kontuzje?Pytam bo akurat znajomego mocno bolą plecy i zastanawia się czy iść na fizjoterapię lub masaż?

Jeśli czujesz, że coś jest nie tak to zdecydowanie warto jest to skonsultować:
z lekarzem ortopedą
albo z lekarzem specjalista rehabilitacji

Doradzą CI czy konieczne jest leczenie oraz jakie ćwiczenia powinno się wykonywać.

Jeśli chodzi o mnie to miałem kiedys kontuzję kolana, kolano nadal się odzywa ale pomogły mi opaski:
http://www.os1st.pl

Zapewniają stawom dobrą ochronę.


(25-09-2018 18:38) #8

RE: Kontuzja

Mnie niestety nie omijają kontuzje, dosyć często mnie dopadają. Pól roku temu miałem naderwane ścięgno achillesa, bardzo bolesna kontuzja. Na szczęście dzięki znakomitej opiece lekarskiej i super rehabilitacji w Sport-Klinice wróciłem do pełni zdrowia i znów mogę się cieszyć zdrowiem. Jeśli masz problem z plecami, szczerze polecam Ci udać się do Sport-Kliniki.


(17-10-2018 14:59) #9

RE: Kontuzja

Nie wiem czy słyszeliście, ale na rynku pojawił się nowy, naturalny preparat na ból https://stopbol.pl/ . Ponieważ jestem sportowcem i kontuzje są u mnie na porządku dziennym, zdecydowałam się wypróbować ten środek. Szukałam alternatywy dla łykania tabletek przeciwbólowych, które za bardzo zaczęły obciążać moją wątrobę i szczerze, nie zawiodłam się na tym środku. Sprawdził się zarówno przy bólach mięśni po treningach, jak i podczas poważniejszych kontuzji.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek