Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Krótkie czIV
(14-04-2011 10:23) #1

Krótkie czIV

Czasami, jak pomyślę o wszystkich tych papierosach, które wypaliłem, jest mi wstyd. Ale potem patrzę na te papierosy i myślę o tych wszystkich pracownikach w fabrykach tytoniu , ich nadziejach i marzeniach. Jeśli nie wypalę tego papierosa, to mogą ich zwolnić z pracy i ich marzenia zostaną pogrzebane. Dlatego wolę wypalić tego papierosa, by ziściły się ich marzenia, niż być samolubny i dbać tylko o swoje płuca!

**************

Jaka jest różnica między człowiekiem, a świnią? Świnia pijąc nie zamienia się w człowieka...

**************

Zawsze miałem problem, by dać żonie kluczyki do samochodu. Ale już nie mam... Powiedziałem jej: "Pamiętaj, że jak będziesz miała wypadek, to w gazetach podadzą twój wiek."

**************

Śpimy w oddzielnych sypialniach, jemy oddzielnie kolacje, nie jeździmy razem na wakacje - no po prostu robimy wszystko, by ocalić nasze małżeństwo...

**************

Dla mojej żony "wolność prasy" to niewyprasowane ubrania.

**************

Wiecie, dlaczego nazwali to PMS?

Bo MCD (choroba wściekłych krów) była już zajęta...

**************

Niektórzy żyją tylko dlatego, że nielegalne jest ich zabicie.

**************

Nie traktuj życia tak serio - nikt nie wychodzi z niego z życiem.

**************

Jesteście zazdrośni, bo tylko ja słyszę w swojej głowie te głosy...

**************

Nie, nie jestem kompletnym idiotą - kilku części brakuje...

**************

Bóg musi jednak kochać głupich ludzi - stworzył ich tak wielu...

**************

Świadomość to te wkurzające chwile pomiędzy drzemkami...

**************

Ten, kto umarł z największą ilością rzeczy, i tak dalej jest martwy.

**************

Jedno zdjęcie jest lepsze od tysiąca słów. Zajmuje jednak trzy tysiące razy więcej bajtów...

**************

Interfejs "point and click" był najwcześniej przedstawiony przez Smith & Wesson'a.

**************

Chcesz, by twój stary samochód "chodził" lepiej? Przejrzyj ceny nowych samochodów.


**************


Przegląda facet ogłoszenia o pracę w urzędzie pracy w Warszawie. Zainteresowało go jedno - pomocnik ginekologa, więc pyta urzędnika o szczegóły:

- Trzeba przygotować kobiety przed badaniem - pomóc im się rozebrać, ułożyć na leżance, delikatnie ogolić intymne miejsca, nasmarować olejkiem, itp. Wynagrodzenie miesięczne ok. 5000 zł netto, ale jeśli jest pan zainteresowany, musi pan pojechać do Szczecina.

- A, to ta praca jest w Szczecinie?

- Nie, tam jest koniec kolejki...

***************

Zauważyliście, że każdy kto jedzie od nas wolniej to idiota, a ci którzy szybciej, to maniacy?

***************

To niesamowite, że ilość wydarzeń z ubiegłego dnia na całym świecie zawsze mieści się w gazecie.

***************

Gdyby nie Thomas Edison oglądalibyśmy telewizję po ciemku...

***************

Komputery nigdy nie zastąpią książek. Przecież nie można na nim stanąć, żeby dosięgnąć wyższej półki...

***************

Nie cierpię na stres. Jestem tylko nosicielem...

***************

Pamiętaj, że jesteś absolutnie unikalny. Jak każdy inny...

***************

Pożyczaj pieniądze tylko od pesymistów. Pewnie nawet nie zapytają o zwrot...

***************

Zasadniczo ludzie sprawiają korzystne wrażenie do momentu w którym się odezwą. No cóż, światło jest szybsze od dźwięku...

***************

Dwa najbardziej powszechne elementy we wszechświecie to wodór i głupota. Nie koniecznie w tej kolejności...

***************

Niby pieniądze to nie wszystko, ale na pewno pozwalają utrzymać kontakt z własnymi dziećmi...

***************

Nigdy nie staraj się być niezastąpionym. Jeśli nie można cię zastąpić, nigdy cię nie awansują.

***************

Pamiętam ze szkoły, jaka jest prędkość światła, ale za cholerę nie mogę znaleźć prędkości ciemności.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek