Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Kręgi w zbożu
(20-07-2010 10:36) #1

Kręgi w zbożu

W wielu miejscowościach na świecie pojawiają się tajemnicze kręgi w zbożu. Często mają geometryczne i skomplikowane kształty. W Polsce występują one między innymi w miejscowości Wylotowo. Części osób twierdzi, że one są prawdziwe a drugie tyle, że to dzieło jakiś żartownisiów i udowadnia samemu robiąc podobne kręgi. A jak Wy myślicie? Zapraszam do do dyskusji.


(20-07-2010 10:42) #2

RE: Kręgi w zbożu

Hmm sądzę że to może być realne, lecz jakoś nie mam jakichś niepodważalnych dowodów, które by rozwiały moje wątpliwości w 100%.


(20-07-2010 10:45) #3

RE: Kręgi w zbożu

Jak dla mnie część z nich rzeczywiście może być prawdziwych, przynajmniej te początkowe. Bo teraz nagle coraz częściej się pokazują kręgi, wydaje mi się, że te nowsze to już raczej robota człowieka by mieć atrakcje turystyczną :/



(05-11-2010 18:50) #5

RE: Kręgi w zbożu

Moim zdaniem są one prawdziwe. Co najmniej 90%. Sądzę tak, gdyż:
1. Kręgi są zawsze idealnych kształtów ! Żadnych zgięć - niczego. Ludzie mogliby tak jedynie zrobić przy pomocy lasera - ale wiązałoby się to z wycięciem kłosów (a to nie może się zdarzyć [patrz pkt. 2]).
2. Kłosy są jedynie położone - nie są one połamane, ani wycięte.
3. W niektórych kręgach wyczuwalna jest specyficzna aura, a przy pomocy urządzeń pomiarowych wykrywane jest promieniowanie.
4. Chodzą pogłoski, że w kręgach przestają działać telefony, aparaty, itp. Jednak dzieje się tak w niewielu, tylko w tych, które wykazują silne promieniowanie.

Notatka od winek, 05-11-2010 19:41:

Poprawiono błąd ortograficzny.


(30-05-2018 08:52) #6

RE: Kręgi w zbożu

Kręgi w zborzu to szalenie atrakcyjna rzecz która ściąga turystów z całego kraju, zatem w zdeycdowanej większości jest to robota miejscowych włodarzy agroturystyki którzą potrzebują sobie dorobić





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek