Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościKredyt dla firm.
(06-01-2019 18:33) #1

Kredyt dla firm.

Witam, ostatnio rozważam pewną inwestycje w firme (istniejącą od niedawna na rynku), lecz nie mam na to odpowiednich środków pienieżnych. Najlepsza opcją chyba wydaje się kredyt. Znalazłem https://ic-ekspertfinansowy.pl/dla-firm/ i zostałem pozytywnie zaskoczony oferta.
A Wy co robicie by rozbudowac firme? Bierzecie kredyty czy radzicie sobie w inny sposób?
Pozdrawiam

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2019 15:00 przez reszka.)

(09-01-2019 16:45) #2

RE: Kredyt dla firm.

(06-01-2019 18:33)reszka napisał(a):  Witam, zamierzam prowadzic małe przedsiębiorstwo, ale jestem zmuszony wziac kredyt na rozruch firmy. Szukam po internecie i znajduje coraz to nowsze oferty.
Dlatego tu moje pytanie czy korzystał ktoś może z usułg https://ic-ekspertfinansowy.pl/dla-firm/? Wydaje mi się ze maja całkiem opłacalne warunki.

Pozdrawiam

Dzień dobry,
jeśli osiągane dochody Twojej firmy są na tyle wysokie, że nasz algorytm zakwalifikuje wnioskodawcę do grona rzetelnych przedsiębiorców mimo krótszego stażu, możesz pożyczyć środki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota pożyczki od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 12 miesięcy. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki dostajesz w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy otrzymasz środki na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie http://www.kredytmarket.com


(12-01-2019 22:24) #3

RE: Kredyt dla firm.

Wiesz na starcie to ciężko będzie o kredyt, ale możesz się starać w banku Raiffeisen o limit kredytowy dla firm. Można z niego finansować aktualne potrzeby firmy. limit jest ważny przez rok, ale zawsze można go przedłużyć.


(13-02-2019 19:06) #4

RE: Kredyt dla firm.

Myślę, że taki kredyt, gdy ktoś chce szybko stanąć na nogi i rozwinąć swoją firmę jest fajnym i dobrym pomysłem.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek