Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Kredyt hipoteczny alior bank
(10-09-2017 10:00) #1

Kredyt hipoteczny alior bank

witam

<Muszę podjać kredyt hipoteczny. Moja zona trochę się orinetowała w tym temacie i uważa, że najelpeszy kredyt jest w Alior bank. Jednak sam nie wiem...Czy wy tak samo uważacie?





(01-09-2018 20:40) #5

RE: Kredyt hipoteczny alior bank

Bank Raiffeisen ma trzy rodzaje kredytów hipotecznych: mieszkaniowy, konsolidacyjny i na dowolny cel. podaję wszystkie bo autor nie określił na jaki cel chce przeznaczyć pieniądze.


(04-10-2018 14:11) #6

RE: Kredyt hipoteczny alior bank

Jeśli o mnie chodzi to często zdarza się, że w banku mają po prostu zbyt duże wymagania. Szczególnie jeśli chodzi o młodych ludzi, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy oraz rynek bankowy Oczko Zalecam zajrzeć w związku z tym na bloga http://finansoweinfo.pl/chwilowki/dla-st...chwilowka/ gdzie ten temat jest poruszany. Odmowa w banku to nie wszystko, bo istnieją inne sposoby zdobycia gotówki Oczko Myślę, że artykuł może być bardzo pomocny i rozwiązać wiele problemów Oczko


(03-11-2018 19:06) #7

RE: Kredyt hipoteczny alior bank

Zapytaj w Habza Finanse. Nie wiem na co potrzebujesz kredyt, wiem jednak, że u nich dopasują Ci kredyt tak, byś nie miał problemów ze spłatą i sprawdzą w ofertach bankowych. Jakby był ktos zainteresowany to mają tez konsolidację chwilówek To taki kredyt, gdzie do kupy zbierają Twoje chwilówki i ustalają Ci jedną ratę, na miarę Twoich możliwości.


(15-11-2018 20:56) #8

RE: Kredyt hipoteczny alior bank

Myślę, że najlepiej korzystać z porównywarek


(04-12-2018 14:21) #9

RE: Kredyt hipoteczny alior bank

Poszperajcie w Sieci w tej sprawie. Na pewno się coś znajdzie.


Statek stojący w porcie jest bezpieczny, ale nie po to buduje się statki, by stały w portach.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek