Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



książki które zmieniły Wasze życie
(08-01-2015 15:03) #1

książki które zmieniły Wasze życie

macie takie? do moich na pewno należy "Sekret" Rhonda Byrne'a. Wesoly


Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(06-12-2016 13:25) #11

RE: książki które zmieniły Wasze życie

siema siema


(12-06-2017 11:29) #12

RE: książki które zmieniły Wasze życie

Nie ma takiej książki. Ale w młodości "My dzieci z dworca ZOO" zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Do dziś pamiętam.


(12-12-2017 13:43) #13

RE: książki które zmieniły Wasze życie

Jeśli chodzi o książki to myślę, że największy wpływ na moje życie miało Wesele Stanisława Wyspiańskiego. W liceum wystawialiśmy sztukę, w którą były wplątane fragmenty Wesela. Grałam tam Pannę młodą. To był mój pierwszy kontakt z teatrem i muszę powiedzieć, że dzięki temu bardzo się nim zainteresowałam. Może i aktorką zawodową nie jestem ale wśród znajomych do tej pory organizujemy wieczorki twórczości wszelakiej i zawsze jakiś fragment sztuki wystawimy. Do tego właśnie Wesele miałam w rozważaniach na maturze ustnej z polskiego. Wtedy też bliżej poznałam samą postać Wyspiańskiego, która sama w sobie jest bardzo inspirująca. Był to artysta przez duże A. Teraz jego dzieła na przykład te malarskie można licytować w największych domach aukcyjnych ja na przykład na https://desa.pl i to za nie małe pieniądze. Myślę, że ten pierwszy kontakt z teatrem pozwolił mi wybrać studia jakie skończyłam, a była to Wiedza o teatrze na licencjacie i Krytyka literacko - artystyczna na magisterce.


(14-09-2018 14:43) #14

RE: książki które zmieniły Wasze życie

Ja lubię sięgać po literaturę psychologiczną, ale nie mam jeszcze żadnej ulubionej pozycji.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek