Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Książka dla taty
(03-12-2011 18:48) #1

Książka dla taty

Hej potrzebuje książki na prezent dla taty,
ale nie jakiejś powieści czy albumu z pięknymi zdjęciami.

Ojciec jest typem encyklopedysty. Uwielbia National Geogaphrafic i te Science coś tam...

(Historia odpada)

Ostatnio czytał coś o wielkim wybuchu...


(03-12-2011 18:55) #2

RE: Książka dla taty

A czy twój ojciec jest fanem motoryzacji?


(03-12-2011 19:18) #3

RE: Książka dla taty

Raczej nie, ale masz coś fajnego? Bo dziadek jest Wesoly


(03-12-2011 21:11) #4

RE: Książka dla taty

To może dziadkowi spodobają książki Jeremy'iego Clarkson'a. Są one nie tylko o motoryzacji, pojawiają się tam różne ciekawostki. Pod tym LINKIEM [mimo, że są to informacje z porównywarki] masz wszystkie jego pozycje.


(13-12-2011 14:29) #5

RE: Książka dla taty

Jeżeli chodzi o motoryzację to Jeremy Clarkson to super wybór. Mój kolega ma chyba jego wszystkie książki.

A tacie ewidentnie coś popularno-naukowego albo jakiś atlas



(16-12-2011 22:26) #7

RE: Książka dla taty

A twój tata czytam popularnonaukowe? Bo mam dwie propozycje jedną dla tych co czytali dużo a jedną jak ktoś trochę ogarnia albo w ogóle chce się zainteresowac fizyką.


(17-12-2011 14:12) #8

RE: Książka dla taty

Tak lubi. A co to za książki? O fizyce, to nie wiem czy dużo czytał, raczej nie wydaje mi się, bo nie kojarzę takich książek :/


(17-12-2011 21:09) #9

RE: Książka dla taty

Fizyka to nie mój konik i widzę, że twój tata też całkiem przypadkowo się interesuje. Chciałem ci książki Hawkinga polecić ale mogą być za trudne. Druga książka to "odkryj smak fizyki" jest lżejsza bo pisał ją polski prof więc nie ma tej różnicy kulturowej. Jak są jakieś trudniejsze pojęcia to zazwyczaj są prosto wytłumaczone więc jak chcesz to nawet możesz później od ojca pożyczyćWesoly
I jest tańsza jak na ten gatunek
pozdro


(28-12-2011 11:38) #10

RE: Książka dla taty

Przed Świętami nie miałam czasu odpisać, ale bardzo dziękuję za polecone książki!

Poszperałam w necie i ostatecznie zamówiłam Przystawę.
Najwyraźniej dobrze trafiłam, bo minę miał bardzo zadowoloną, choć lekko zdziwioną Cmok

A w ogóle to przed Świętami mówili o tej książce w radiu. Wesoly





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek