Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Księgowosc przez internet
(09-01-2019 15:14) #1

Księgowosc przez internet

Hejka, myśle nad otworzeniem biznesu związanego z motoryzacja, ale boje się troche tej całej papierologi. Myśle nad jakimś biurem rachunkowym online i mam tu pytanie do Was czy korzystał ktoś z usług https://business-tax.pl ? Słyszałem, że są skuteczni i bazują na oprogramowaniu wfirma. Zależy mi na tym bym miał w każdej chwili dostep online do dokumentów.

Z gory dziękuję i pozdrawiam


(14-01-2019 13:03) #2

RE: Księgowosc przez internet

(09-01-2019 15:14)reszka napisał(a):  Hejka, myśle nad otworzeniem biznesu związanego z motoryzacja, ale boje się troche tej całej papierologi. Myśle nad jakimś biurem rachunkowym online i mam tu pytanie do Was czy korzystał ktoś z usług https://business-tax.pl ? Słyszałem, że są skuteczni i bazują na oprogramowaniu wfirma. Zależy mi na tym bym miał w każdej chwili dostep online do dokumentów.

Z gory dziękuję i pozdrawiam

Tego biura nie znam ale u mnie księgowość prowdzi https://taxcare.pl/ sprawy są załatwiane, szybko sprawnie, mają kilka ciekawych pakietów m.in prawny, gdzie masz dodatkowe wsparcie prawnika, przy pisaniu pism, wniosków itp.


(21-10-2019 19:27) #3

RE: Księgowosc przez internet

Biura rachunkowe które działają online według mnie dużo lepiej się sprawują niż te takie stacjonarne. Dzięki programom takim jak https://mb24.pl kontakt z klientem nie tylko jest uproszczony, ale samo biuro rachunkowe może działać na większą skalę. Z takiego programu można prowadzić kadry i płace, księgowość, prowadzić dokumentację do ZUS, a wszystkie dane trzymać w chmurze.


(09-01-2020 22:29) #4

RE: Księgowosc przez internet

Jest do tego sporo aplikacji, ale zależy, czy tobie to odpowiada. Jak masz sporo pytań, to lepiej wybrać biuro stacjonarne, najlepiej gdzieś niedaleko.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek