Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



ksv = mały comeback
(20-06-2011 13:40) #1

ksv = mały comeback

Cześć wszystkim użytkownikom Wesoly

Trochę może Was zdziwić to, że witam się mając 60 postów na forum z rangą emeryta Wesoly

Otóż jak widać rejestrowałem się i udzielałem jeszcze na początkach forum, między innymi po części byłem odpowiedzialny za szatę graficzną. Z ciekawości wróciłem i... zostaję Wesoly

Wtedy jeszcze w połowie liceum, dzisiaj kończę I rok fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku Wesoly

Jeszcze raz witam wszystkich serdecznie, zapraszam do chętnego i licznego udzielania się na forum Zęby


(20-06-2011 13:46) #2

RE: ksv = mały comeback

Witam i ja po raz kolejny. Pamiętam Cię jak byłeś jeszcze grafikiem, a nie staruszkiem Jezyk1 Lol Oczko


(20-06-2011 13:47) #3

RE: ksv = mały comeback

Bardzo miło mi Cię ponownie powitać.
Na forum wiele się zmieniło, ale nie atmosfera Oczko

Z ciekawości zapytam Cię, co z wcześniejszym zamiłowaniem do grafiki? Nadal coś tworzysz? I co oprócz fizykoterapii? Masz nowe zainteresowania? Albo może opowiedz o wszystkich, aby i nowi userzy wiedzieli z kim mają doczynienia Oczko

Jeszcze raz witam Cię ciepło.


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(20-06-2011 13:53) #4

RE: ksv = mały comeback

Witam witam Wesoly

Grafikę odstawiłem przed maturą, trochę po maturze jeszcze tym się zajmowałem Wesoly Teraz już daawno naprawdę bardzo dawno nic nie tworzyłem, ale zamierzam po wakacjach i pracy wrócić do niej Wesoly
Zainteresowania? Z muzyki - pop lat 80` i 90` Wesoly Z książek - różnorakie publikacje o nlp, a także na przykład o PUA, czyli szkole uwodzenia Wesoly
Takim małym konikiem jest właśnie psychologia Wesoly
Przez 9 lat grałem w piłkę ręczną, tutaj w Białymstoku niestety warunki i rozkład dnia nie pozwala na kontynuację tego sportu Wesoly
Ogólnie studia bardzo mi się podobają, pierwszy rok jest typowo teoretyczny, na II nie będę ze szpitala wychodzić Wesoly
Poznacie mnie bardziej w najbliższym czasie, jak zacznę troszeczkę się udzielać Wesoly


(20-06-2011 14:05) #5

RE: ksv = mały comeback

No, udzielaj się, masz dużo wątków do odwiedzenia Jezyk1


(20-06-2011 14:07) #6

RE: ksv = mały comeback

A jeszcze więcej do założenia Jezyk1


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(20-06-2011 14:16) #7

RE: ksv = mały comeback

O tak, zgadzam się tu z Darkiem ! Bo inaczej będzie ban! Jezyk1


(20-06-2011 14:26) #8

RE: ksv = mały comeback

A jak Ona coś powie to nie mam nic do gadania...


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek