Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Którą ksiązke przeczytałes/as najszybciej?
(27-07-2010 20:24) #1

Którą ksiązke przeczytałes/as najszybciej?

Którą ksiązke przeczytałes/as najszybciej? Chytry

Ja Harrego Pottera i Zakon Feniksa w 4 dni tak mnie wciągnęło ze z pokoju nie wychodziłem Zęby a Wy?


Strona 3 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(02-09-2016 21:29) #21

RE: Którą ksiązke przeczytałes/as najszybciej?

Gruba książka to długo schodzi.



(03-09-2016 11:56) #23

RE: Którą ksiązke przeczytałes/as najszybciej?

Ja najszybciej przeczytałam "Uciekinier" Stephen King. Polecam Wesoly



(22-05-2018 15:06) #25

RE: Którą ksiązke przeczytałes/as najszybciej?

Oj dużo książek przeczytałam w dwa wieczory Wesoly ostatnio "Człowiek, który wspina się na drzewa", co prawda czytałam nie tylko wieczorem, również rano przy kawie, w tramwaju do pracy i po pracy, oraz do snu- bo nie mogłam się oderwać, ale rzeczywiście bardzo szybko ją skończyłam i ubolewałam nad tym, bo jest to książka, którą chce się czytać i czytać Zęby Inspirująca opowieść o pracy, pasji, przygodach James'a Aldred'a, który jest dokumentalistą i reportażystą BBC, fotograwem i niesamowitym człowiekiem! Bardzo przyjemnie czyta się jego opisy zawarte w książce, które dosłownie przenoszą czytelnika do miejsc, które sam autor odwiedził Wesoly polecam


(01-02-2024 10:41) #26

RE: Którą ksiązke przeczytałes/as najszybciej?

Polecam książkę Chłopki. Historia z jedną parą butów w domu i siostrami, które przez lata chodziły w nich na zmianę do szkoły bardziej do mnie przemawia niż naukowe, wielostronicowe wywody. Ten tytuł miał trafic do masowego czytelnika. I to się udało, a przy okazji książka wywołala dyskusję o niedocenionym skoku cywilizacyjnym/społecznym polskiej wsi. Reasumując: tak się teraz pisze książki, inaczej nikt ich nie kupi i nie przeczyta - oprócz garstki doktorantów.
https://ksiazkiczas.pl

Warto jest na pewno zajrzeć sobie na tę stronę. Jest tutaj wiele ciekawych propozycji do poczytania Wesoly





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek