Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Kto lepszy ???? C.Ronaldo, czy Messi?
(27-07-2010 20:07) #1

Kto lepszy ???? C.Ronaldo, czy Messi?

Ja tam osobiście uważam, że Messi lepszy xD
A jakie jest Twoje zdanie? Wesoly
Mile widziane dłuższe wypowiedzi.


(27-07-2010 21:50) #2

RE: Kto lepszy ???? C.Ronaldo, czy Messi?

Messi jest lepszy bo nie jest takim gwiazdorkiem jak C.Ronaldo i nie przewraca się na od byle podmuchu wiatru!


(20-04-2012 20:27) #3

RE: Kto lepszy ???? C.Ronaldo, czy Messi?

Ronaldo


(21-04-2012 15:10) #4

RE: Kto lepszy ???? C.Ronaldo, czy Messi?

Messi jest najlepszy, najlepszy.


(21-04-2012 15:12) #5

RE: Kto lepszy ???? C.Ronaldo, czy Messi?

Dziś się rozstrzygnie. Derby Europy!


(21-04-2012 15:50) #6

RE: Kto lepszy ???? C.Ronaldo, czy Messi?

Moim zdaniem CR7 , bo trawie Real bardziej .


(15-10-2012 20:22) #7

Odp: Kto lepszy ???? C.Ronaldo, czy Messi?

Zdecydowanie Leo Messi, ale dla Ronaldo szacunek także trzeba mieć. Tak naprawdę porównywanie tych dwóch zawodników jest defakto bez sensu ponieważ obaj panowie prezentują inny styl gry, bycia. Messi kocha piłkę, nie należy do typu gwiazdy, gra rewelacyjnie. Mimo iż CR7 zeluje wlosy, ma osobistego fryzjera to także gra swietnie. Jest szybki, świetnie wyszkolony technicznie i tak naprawde to bardzo dobry czlowiek-wiele dziala charytatywnie, dużo pomaga... W tym roku jury będzie miało ciężki wybór komu przyznać złota piłkę, Cristiano włożył dużo pracy żeby dorównać Messiemu, ale Lionel także ciągle się szkoli. Messi teraz ćwiczy wolne i widać efekty na meczach, prawda? Wpiszcie sobie na you tube haslo "Cristiano Ronaldo-test, granice ludzkich wytrzymalosci", robi wrazenie? Od dziecka jestem zwiazany z Messim, może dlatego, że gram w piłkę i także miałem problemy z kregoslupem (tak jak Leo), nie mogłem grać-wzorując się na Messim przezwyciezylem chorobe. Ogólnie kocham Barcelone, ale do CR7 nic nie mam. Dodam tylko, że mega gwiazdą był, jest i dla mnie zawsze będzie Ronaldinho takze, który ćwiczył technikę na hali, a później przeniósł to na dużą powierzchnie, coś pięknego...Wesoly


(18-12-2012 16:50) #8

RE: Kto lepszy ???? C.Ronaldo, czy Messi?

Zgadzam się z Niebieska. Poza tym nie lubię sportowców, którzy się wywyższają :/


(06-12-2013 23:52) #9

RE: Kto lepszy ???? C.Ronaldo, czy Messi?

Messi na pewno ;]


(06-04-2014 19:16) #10

RE: Kto lepszy ???? C.Ronaldo, czy Messi?

Dobre prowo Wesoly





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek