Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



kurs opiekuna seniorów
(23-05-2017 10:14) #1

kurs opiekuna seniorów

Witam wszystkich, szukam agencji która posiada w swoim zakresie kurs opiekun osoby starszej. Interesuje mnie praca , myślę, że taki kurs pomoże mi otrzymać taką pracę? Ktoś ma doświadczenie w tej pracy?


(31-05-2017 12:46) #2

RE: kurs opiekuna seniorów

(23-05-2017 10:14)pelnia napisał(a):  Witam wszystkich, szukam agencji która posiada w swoim zakresie kurs opiekun osoby starszej. Interesuje mnie praca , myślę, że taki kurs pomoże mi otrzymać taką pracę? Ktoś ma doświadczenie w tej pracy?

Naprawdę nikt nie zna firm organizujących takie szkolenia i nikt nie pracował w branży?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-05-2017 12:47 przez garenka.)


(28-08-2018 15:05) #4

RE: kurs opiekuna seniorów

Raczej ciężko będzie mi w tej materii doradzić. Nie mam w tym za bardzo doświadczenia.


(16-10-2018 12:54) #5

RE: kurs opiekuna seniorów

Myślę, że warto o to podpytać znajomych. To jest najlepsze możliwe rozwiązanie...


Ciesz się w życiu drobiazgami, bo któregoś dnia możesz spojrzeć za siebie i zobaczyć, że były to rzeczy wielkie – Robert Brault

(19-11-2018 15:12) #6

RE: kurs opiekuna seniorów

Ja się na tym kompletnie nie znam.


(04-12-2018 14:19) #7

RE: kurs opiekuna seniorów

Mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć...


Statek stojący w porcie jest bezpieczny, ale nie po to buduje się statki, by stały w portach.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek