Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościLeksykon typów kobiet
(19-08-2010 14:21) #1

Leksykon typów kobiet

1. DZIEWICA POSPOLITA - roślina krótkotrwała, wymagająca szczególnej pielęgnacji, chętnie poddaje się flancowaniu. Po przepikowaniu przestaje być dziewica.
2. STARA PANNA - roślina długotrwała i pnąca, czepiająca się wszystkiego i wszystkich. Żyje w miejscach odosobnionych - nie wiadomo z kim.
3. KOCHANKA - roślina kwitnąca z gatunku motylkowatych. Wymaga dużo wilgoci i częstych zmian klimatycznych. Z wagi na duże koszty, w naszych warunkach trudna do hodowli domowej.
4. ŻONA - pożyteczne pociągowe zwierze domowe, bardzo nerwowe, ale wytrwale. Zazwyczaj żywi się odpadkami. W hodowli domowej bardzo opłacalne, przynosi duże korzyści.
5. KAWALER - ptak przelotny. Swoje dzieci podrzuca innym i wówczas zmienia miejsce pobytu. Jest przebiegły i trudny do uchwycenia w sidła.
6. STARY KAWALER - grzyb jadowity o gorzkim smaku. Żyje przeważnie sam lub w symbiozie z purchawka pospolita.
7. MĄŻ - zwierze domowe z gatunku leniwców. Ze względu na duża żarłoczność w warunkach domowych przynosi duże straty. W hodowli nieopłacalny, pochodzenie - skrzyżowanie trutnia z padalcem.
8. ROZWÓDKA - należy do owadów występujących w dużych ilościach, znana w przyrodzie pod nazwa szafrańca. Samiczki pozostawia w spokoju. Samców niszczy od korzenia. Czyni straty w ubraniu, a zwłaszcza w kieszeni.
9. WDOWA - wierzba z gatunku płaczących. Szybko próchnieje z braku zdrowego korzenia. Nadaje się do przerobu na fujarki

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek