Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości



Lepiej mieć rodzeństwo czy być jedynakiem ?
(13-02-2011 15:02) #1

Lepiej mieć rodzeństwo czy być jedynakiem ?

[/font]Ja osobiście mam rodzeństwo i się z tego cieszę.[/font][font=Trebuchet MS]Tancze


Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(17-07-2017 12:11) #11

RE: Lepiej mieć rodzeństwo czy być jedynakiem ?

Fajnie jest miec rodzeństwo, choć lepiej aby różnica wieku nei była zbyt duża jednak.


(08-11-2017 13:35) #12

RE: Lepiej mieć rodzeństwo czy być jedynakiem ?

Ja mam rodzeństwo ale mamy sporą różnice w wieku więc i tak dorastałam w sumie jako jedynaczka Zęby

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2017 13:36 przez Gravity.)

(19-12-2017 18:38) #13

RE: Lepiej mieć rodzeństwo czy być jedynakiem ?

Według mnie zawsze lepiej mieć rodzeństwo. Więcej frajdy w życiu. Samemu można zwariować Oczko


(04-01-2018 15:12) #14

RE: Lepiej mieć rodzeństwo czy być jedynakiem ?

Lepiej mieć rodzeństwo Wesoly Zawsze jest ktoś do zabawy


(25-01-2018 10:25) #15

RE: Lepiej mieć rodzeństwo czy być jedynakiem ?

Ja jestem jedynakiem i w sumie zawsze zazdrościłem innym kolegom i koleżankom, że mają braci i siostry. Niestety moi rodzice mieli konflikt serologiczny i nie byli w stanie mieć więcej dzieci. Medycyna wówczas nie była tak jeszcze rozwinięta jak teraz i warto to mieć na względzie. Mam jednak siostrę cioteczną, na którą zawsze mogę liczyć i jest taką przybraną siostrą


(18-02-2018 04:02) #16

RE: Lepiej mieć rodzeństwo czy być jedynakiem ?

też mam rodzeństwo i to trójkę. w takiej ekipie bratnio-siostrzanej jest fajnie.


(19-07-2018 13:41) #17

RE: Lepiej mieć rodzeństwo czy być jedynakiem ?

Ja nie mam rodzeństwa i musiałam się do tego przyzwyczaić. Na początku to nie było łatwe, bo bardzo chciałam mieć brata albo siostrę, ale w pewnym wieku już zaakceptowałam tę sytuację i uważam, że taka decyzja rodziców wcale nie była zła Wesoly


(29-08-2018 21:56) #18

RE: Lepiej mieć rodzeństwo czy być jedynakiem ?

Oczywiście, że lepiej rodzeństwo. NIc nie zastąpi drugiego człowieka, nawet najlepsze zabawki od http://kalimba.pl


(20-09-2018 13:57) #19

RE: Lepiej mieć rodzeństwo czy być jedynakiem ?

Mam brata i teraz bardzo się cieszę z tego powodu. Chociaż jak byłam młodsza, to ze względu na różnicę wieku wolałam, żeby go nie było i żebym mogła być jedynaczką. Teraz wiem, że nie zamieniłabym brata za żadne skarby Zęby


(22-02-2019 15:00) #20

RE: Lepiej mieć rodzeństwo czy być jedynakiem ?

Ja nie mam rodzeństwa i o ile jak byłam mała to bardzo żałowałam i chciałam mieć braciszka albo siostrzyczkę. O tyle teraz już nie żałuję, nauczyłam się funkcjonować w małej rodzinie bez gromadki dzieci i jakoś daję radę. Za to ja chciałabym, żeby moje dziecko nie było jedynakiem i miało rodzeństwo





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek