Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Leworęczność
(31-01-2010 18:19) #1

Leworęczność

Czy jesteście leworęczni? czy w jakiś sposób przeszkadza Ci to w codziennym życiu? A może jesteś oburęczny bo nauczyciele przywiazywali ci rękę do krzesła?

Zapraszam do dyskusji.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2010 13:11 przez Uncle.)

Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(18-06-2010 23:06) #2

RE: Lewreczność

Ja jestem leworęczna i nie narzekam z tego powodu. Choć mam kłopoty z użyciem nożyczek, miałam na początku kłopoty z obsługą myszki i podwójnym kliknięciem. Kroić musiałam się nauczyć prawą ręką. No i brzydszy charakter pisma.


(19-06-2010 11:04) #3

RE: Leworęczność

(18-06-2010 23:06)Niebieska napisał(a):  No i brzydszy charakter pisma.

Hm, w mojej klasie mam parę osób które są leworęczne, ale ich charakter pisma wcale nie różni się od innych. W przypadku niektórych piszą jeszcze ładniej niż praworęczni. (i wybierani są do prac do których potrzeba osób ładnie piszących)


(19-06-2010 14:42) #4

RE: Lewreczność

Czasami się zdarzają to prawda. No i jako mańkut nie mogę pisać piórem, chyba, że kupię sobie specjalne dla leworęcznych, ale one są drogie :/


(20-07-2010 13:48) #5

RE: Lewreczność

Mam leworecznego brata. Pismo tragedia, ale mysz obsluguje prawa reka.


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(20-07-2010 13:52) #6

RE: Lewreczność

Ja też obsługuje mysz prawą ręką choć czasami jak ją raz przestawiłam na lewą rękę to posługiwałam się nią bez problemu. Zauważyłam jedną ciekawą rzecz: osoby leworęczne często mają bardzo dobrą intuicję i rzeczywiście, moja intuicja w bardzo dużym stopniu niezawodna. A poza tym mózgi osób leworęcznych pracują trochę inaczej niż mózgi osób praworęcznych przez to czasami takie osoby nie mogą się dogadać.


(24-12-2011 13:04) #7

RE: Leworęczność

Polemizowałbym co do charakteru pisma... Jestem leworęczny, ale jakoś mi to nie przeszkadza, a np. nauczyciele języków lubią moje pismo... Zależy od człowieka Oczko

A, no i co do piór, Niebieska, zwykłym piórem też się przyjemnie pisze.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-12-2011 13:05 przez Michał.)

(24-12-2011 23:50) #8

RE: Leworęczność

Mojego pisma nienawidza...Uzywam obu rak Jezyk1 Pisze tylko lewo choc prawa tez troche umiem.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek