Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Ludzie a subkultury
(18-03-2009 18:42) #1

Ludzie a subkultury

Często spotykam się z ludźmi, dla których muzyka utożsamia kogoś z jego zachowaniem, przynależności do jakiejś kultury i subkultury. Jak wy na to patrzycie?

Co raz częściej spotykam się z obrzydzeniem do mojej osoby, ponieważ słucham cięzkiej muzyki - metalu, rocka, czasem goth. Jak zobaczyłem, że większość słucha jakiegoś rapu czy techno, stwierdziłem, że lepiej będzie jak się nie wypowiem, bo ktoś mógłby już patrzeć na mnie inaczej.
Często widzę, że jak ktoś usłyszy, że ktoś słucha techno to od razu na myśl mu przychodzi pijany dres na dyskotece.
Ktoś powie metal... od razu widzą gością w skórze, glanach, z długimi włosami.
Hip-hop- no to wiadomo, skejcior w spodniach z rozporkiem po kolana.

Jedną z moich wad jest brak tolerancji dla dresów, ale to już inna bajka. Oczywiście nie chciałbym nikogo obraźić.

Co wy o tym myślicie? Powinno się ludzi oceniać po tym czego słuchają? Ja uważam, że nie, choć niestety bardzo często mi się zdarza, że właśnie tak robie.


(18-03-2009 19:17) #2

RE: Ludzie a subkultury

(18-03-2009 18:42)folkien napisał(a):  Co wy o tym myślicie? Powinno się ludzi oceniać po tym czego słuchają? Ja uważam, że nie, choć niestety bardzo często mi się zdarza, że właśnie tak robie.

Tak jak ja. Też uważam że nie powinno się ocieniać w taki sposób, ale nieraz właśnie tak robię.


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(19-03-2009 19:31) #3

RE: Ludzie a subkultury

Ja nie oceniam ludzi po ubiorze, czy rodzaju muzyki jakiej słuchają.
Może dlatego, że jedyną muzyką której nie lubię jest Disco-polo. xP


Mój sprzęcik:\r\nCore 2 Duo E8400 3.0Ghz LGA775 BOX @ 4,00 Ghz \r\nDFI LanParty LT X48-T2R\r\nHDD SAMSUNG 750GB HA751LJ 7200\r\nDWIE: Asus HD4850 512MB DDR3 256bit\r\nOCZ DDR2 4096MB PC800 DUAL 2x2048MB CL4 REAPER\r\nCHIEFTEC CFT-750-14C\r\nOb. NZXT LeXa Black - Redline Edition\r\nRadi. THERMALRIGHT (ULTRA-120EX)\r\nWent. XILENCE

(27-05-2009 18:02) #4

RE: Ludzie a subkultury

a ja jestem skejtem albo jak kto woli hiphopowcem co mnie denerwuje bo nie slucham hipkaJezyk1 tylko metalu i rocka...... hehe kto by pomyslal ze koles co jest tak ubrany slucha ciezkiego brzmienia o.O zaskoczeni??Jezyk1


(27-05-2009 19:51) #5

RE: Ludzie a subkultury

Ja nigdy nie ocenialem i nie oceniam ludzi po ich stylu ubierania, badz sluchanej muzy. Wg. mnie najwazniejszy jest charakter Wesoly


(13-07-2010 23:22) #6

RE: Ludzie a subkultury

Zgadzam się z Tobą Kamil w 100%. Każdy jest inny i ma do tego prawo!


(22-12-2012 15:43) #7

RE: Ludzie a subkultury

Nie oceniam takich ludzi. Chodzą ubrani tak jak chcą.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek