Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Męskie gadżety
(22-02-2012 23:53) #1

Męskie gadżety

Co byście zaliczyli do najbardziej męskich gadżetów? I dlaczego akurat to? Czy to będzie to scyzoryk, telefon, laptop czy jeszcze coś innego? A może coś z ubrań? Czy taki gadżet jest również użyteczny? Zapraszam do dyskusji.


Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(12-11-2017 22:23) #11

RE: Męskie gadżety

Hmm teraz do męskich gadżetów to chyba należą głównie jakieś właśnie noże, scyzoryki czy tego typu akcesoria. Reszta raczej jest już uniwersalna zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Czasami aż ciężko jest dojrzeć granicę między nimi. Problem pojawia sie na przykład, gdy chce sie kupić męski prezent i nie wiadomo za bardzo na co można sie zdecydować. Sama szukając prezentu dla swojego narzeczonego natrafiłam ostatnio na sklep z koszulkami i powiedział, że bardzo mu się podobają, szczególnie właśnie męski wzory i być może zakupię mu jakąś na najbliższą okazję.



(14-01-2018 22:53) #13

RE: Męskie gadżety

Innym męskim gadżetem może być na przykład metalowa zapalniczka zippo. Wygląda ona bardzo stylowo i elegancko i dobrze się prezentuje w każdej męskiej ręce Wesoly


(25-01-2018 09:04) #14

RE: Męskie gadżety

Jest wiele fajnych gadżetów
multitool
jakis fajny portfel
zegarek
Nie przepadam osobiscie za męską biżuterią. Wiele osób coś takiego nosi, jednak do mnie takie gadżęty nie przemawiają. Jesli męska biżuteria to jedynie spinki do koszuli czy do krawata. Żadnych bransoletek czy naszyjników.

Jeśli chodzi o zegarki to warto jest rozejrzeć sie teraz za promocjami: https://answear.com/p/zegarki-2671-k.html - szczególnie,że w większych sklepach w sieci mozna kupić je w dużych zniżkach ( na przykład w Answear)


(05-02-2018 19:49) #15

RE: Męskie gadżety

Każdy gadżet jest męski. Faceci uwielbiają gadżety- zegarki, telefony itp.


(25-04-2018 11:05) #16

RE: Męskie gadżety

Zastanawiasz się jaki dobry samochód kupić, tak aby podróżować nim jeszcze wiele lat? Może zainteresuje Cię FORD http://www.uzywanejaknowe.pl/ford z firmy UżywaneJakNowe ? Są to bardzo dobre technicznie i wizualnie samochody w bardzo korzystnych cenach. Nie czekaj tylko sprawdź ofertę!


(14-06-2018 23:13) #17

RE: Męskie gadżety

alkomat to fajna gadżet. Wiadomo dzięki temu można się sprawdzić po imprezie. Mam alkohita x50. Mogę spokojnie sprawdzać swój stan. Widziałem testy w których alkomaty z alkohita były porównywane z policyjnym i dawały podobne wyniki.


(28-06-2018 19:25) #18

RE: Męskie gadżety

Wszyscy wybieracie modne, dziecinne gadżety, a autor pyta o męskie dodatki. Ja proponuję skórzaną galanterię, jak te https://www.brytyjka.pl/torby-meskie-cat-27.html torby męskie na ramię. Idealne np. do pracy, czy uczelnię.


(24-07-2018 08:36) #19

RE: Męskie gadżety

(14-06-2018 23:13)borys napisał(a):  alkomat to fajna gadżet. Wiadomo dzięki temu można się sprawdzić po imprezie. Mam alkohita x50. Mogę spokojnie sprawdzać swój stan. Widziałem testy w których alkomaty z alkohita były porównywane z policyjnym i dawały podobne wyniki.

Napiszesz coś więcej o tym alkohicie? Chcę kupić alkomat na prezent i szukam opinii o różnych sprzętach, budżet mam kolo 500 zł


(27-08-2018 14:07) #20

RE: Męskie gadżety

Oj faceci są gadżeciarzami, nikt mi nie wmówi że nieWesoly Jak kupiłam mojemu mężowi nowy zegarek w sklepie internetowym e-zegarek to cieszył się jak dziecko. I zakłada go na każde wyjścieWesoly Także trafiłam w punkt!





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek