Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Męskie gadżety
(22-02-2012 23:53) #1

Męskie gadżety

Co byście zaliczyli do najbardziej męskich gadżetów? I dlaczego akurat to? Czy to będzie to scyzoryk, telefon, laptop czy jeszcze coś innego? A może coś z ubrań? Czy taki gadżet jest również użyteczny? Zapraszam do dyskusji.


Strona 3 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(02-09-2018 16:34) #21

RE: Męskie gadżety

Apropo nietuzinkowych ciuchó, to ja polecam koszulki od marki https://themon.eu/ . Całkiem przypadkiem znalazłam stronę ale projekty bardzo mi się podobają. Nowoczesne, z nutą oryginalności. W sieciówkach bez wątpienia takich nie znajdziecie. A dla mnie ciekawy design i ładne wykonanie, to podstawa!



(02-11-2018 16:23) #23

RE: Męskie gadżety

Ja mam natomiast pytanie o nieco większy gadżet, a dokładnie o drona. Ktoś z was kupował może drona z tej oferty https://flyandfilm.pl/category/produkty-mavic ? Jak się u was sprawuje? Już od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu takiego profesjonalnego drona.


(14-01-2019 13:06) #24

RE: Męskie gadżety

Alkomat to na pewno sprzęt częściej używany przez facetów, chociaż znam kilka kobitek co też lubią sobie podrinkować Oczko zresztą sama czasami lubię wypić grzańca czy piwko, ale rano nawet jak głowa nie boli to wolę dmuchnąć w alkohita dla pewności przed pójścim do pracy.


(20-03-2019 23:27) #25

RE: Męskie gadżety

(14-01-2019 13:06)czeremcha napisał(a):  Alkomat to na pewno sprzęt częściej używany przez facetów, chociaż znam kilka kobitek co też lubią sobie podrinkować Oczko zresztą sama czasami lubię wypić grzańca czy piwko, ale rano nawet jak głowa nie boli to wolę dmuchnąć w alkohita dla pewności przed pójścim do pracy.

A oddawałaś już może tego alkohita do kalibracji??
Ile ten proces trwa i jak z jego kosztami??


(21-03-2019 10:52) #26

RE: Męskie gadżety

(20-03-2019 23:27)borys napisał(a):  
(14-01-2019 13:06)czeremcha napisał(a):  Alkomat to na pewno sprzęt częściej używany przez facetów, chociaż znam kilka kobitek co też lubią sobie podrinkować Oczko zresztą sama czasami lubię wypić grzańca czy piwko, ale rano nawet jak głowa nie boli to wolę dmuchnąć w alkohita dla pewności przed pójścim do pracy.

A oddawałaś już może tego alkohita do kalibracji??
Ile ten proces trwa i jak z jego kosztami??
Był już w kalibracji, zajęło to kilka dni i zaraz alkomat u mnie był z powrotem, koszt zerowy bo mam kalibracje w cenie.


(31-03-2019 22:29) #27

RE: Męskie gadżety

Dobry zegarek zawsze spoko.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek