Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościMagiczna moc kolorów
(29-07-2010 10:03) #1

Magiczna moc kolorów

Czujesz się znużony i marzy Ci się zielona trawa i drzewa. Idziesz na rozmowę o pracę i intuicyjnie szukasz ubrań, które dodadzą Ci pewności siebie. Kolory maja niezwykłą moc.
Emitują bowiem energię, która może wpływać na nasz nastrój i psychikę. Warto poznać ich znaczenie, bo wiedza ta może okazać się pomocna w codziennym życiu.

Kolor czerwony
Ma on w sobie dużą siłę. Gdy nosisz go często oznacza to, że odczuwasz potrzebę bycia osobą przebojową, zdecydowaną i seksowną. Upodobanie tego koloru pokazuje również, że nie wierzysz w miłość opartą na uczuciach wyższych.
Uwaga: Osoby obdarzone silną osobowością nosząc często kolor czerwony mogą stać się tyranami. Czerwień dodaje pewności siebie i pomoże odnieść sukces, a więc powinny go nosić osoby nieśmiałe.
Kolor ten ma duży wpływ na nasze zdrowie. Według medycyny chińskiej wnętrze z przewagą czerwonego może powodować wysypkę i nadciśnienie tętnicze. Kolor ten pobudza libido.

Kolor żółty
Jeśli wybierasz tę barwę, nie lubisz samotności i najlepiej czujesz się w dużym towarzystwie. Żółty dodaje pewności siebie w związku. Jest polecany osobom zdającym egzaminy lub szukającym pracy.
Kolor ten wywołuje radość, oddala nudę i poczucie zmęczenia. Jest bardzo pomocny w leczeniu depresji i dobrze wpływa na osoby o melancholijnym lub wręcz smutnym usposobieniu. Nie jest jednak wskazany dla ludzi nerwowych ponieważ wyostrza tę cechę charakteru.

Kolor zielony
Jest kolorem wyzwalającym spokój i harmonię. Powinny otaczać się nim osoby nerwowe i nadpobudliwe. Zieleń ma właściwości relaksujące. Kolor ten sprawia, że czujemy się bezpiecznie. Pomoże pracoholikowi, jednak zaszkodzi osobie od pracy stroniącej, ponieważ sprzyja lenistwu.

Kolor niebieski
Pobudza do twórczego działania i pracy, a także sprzyja niezależności i oryginalności. Służy osobom znerwicowanym, gdyż uspokaja układ nerwowy i działa łagodząco. Nie jest on jednak polecany osobom mającym skłonności depresyjne i samotnicze.

Kolor fioletowy
Symbolizuje zainteresowanie psychologią i filozofią. Nie powinni go za często stosować osoby o wysokim intelekcie, gdyż mogą za bardzo oderwać się od otaczającej ich rzeczywistości. Kolor ten działa uspokajająco na osoby z zaburzeniami psychicznymi. Pomaga on walczyć z fobiami i stanami lękowymi. Kolor ten pobudza również zdolności artystyczne.

Kolor brązowy
Brąz symbolizuje karierę zawodową, ale powinni go unikać pracoholicy. Brąz wzmaga niezadowolenie, a więc pesymiści i malkontenci powinni go wyeliminować ze swojej garderoby. Jest natomiast dobry dla osób, które mają problem z dyscypliną. Kolor ten symbolizuje również stałość i porządek . Gwarantuje poczucie bezpieczeństwa. Nie powinny go nosić osoby o niskim poczuciu własnej wartości, ponieważ może to pogłębić ich niezadowolenie z siebie.

Kolor czarny
Barwa ta nie jest jednoznaczna. Na jednych może ona działać inspirująco, na innych negatywnie. W większości przypadków symbolizuje jednak smutek i przygnębienie. Noszenie czerni może jednak pomóc, gdy nie masz motywacji do pracy. Jest to barwa osób biernych i wyalienowanych. Symbolizuje zarówno osobę zdyscyplinowaną, jak i niezależną i nieugiętą.

Kolor pomarańczowy
Symbolizuje optymizm i chęć życia. Polecany jest osobom z tendencjami do nastrojów depresyjnych i pesymizmu. Kolor ten pomaga ludziom chaotycznym: sprzyja bowiem koncentracji na szczegółach. Niekorzystny jest dla osób zazdrosnych, gdyż może uwypuklić tę cechę charakteru. Osoby noszące ten kolor są kreatywne, wytrwałe i pełne energii.

Kolor biały <<-- (tu jest kolor)
Twoja osobowość jest pełna optymizmu. Jesteś osobą zrównoważoną. Osoby, które się nim otaczają, często stronią od ludzi. Nie jest więc polecany osobom skłonnym do samotności, ponieważ może pogłębić ten stan.

[źródło http://horoskop.wp.pl/kat,112834,title,M...mosc.html]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-07-2010 22:08 przez Uncle.)

(29-07-2010 11:00) #2

RE: Magiczna moc kolorów

W sumie to chyba ten "czarny" biały do mnie pasuje Zęby

Notatka od Niebieska, 29-07-2010 13:04:

Specjalnie dla Ciebie poprawiłam Jezyk1


(05-06-2011 14:02) #3

RE: Magiczna moc kolorów

Dla mnie to ten niebieski i czarny a może trochę zielonego sie znajdzie Wesoly

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek