Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Masaż relaksacyjny w super ofercie
(05-12-2017 15:00) #1

Masaż relaksacyjny w super ofercie

W naszym kraju coraz więcej powstaje gabinetów masażu oferujących szereg usług. Większość z nas udaje się do nich dopiero w czasie dolegliwości czy kontuzji, nie wiedząc, ze taki masaż raz na jakiś czas może być bardzo relaksujący . Ja osobiście polecam salon masażu Warszawa bardzo dobra lokalizacja gabinetu, jest gdzie samochód postawić co dzisiaj jest bardzo ważne. W swojej ofercie mają bardzo wiele masaży i osób które się w tym specjalizują z ogromnym doświadczeniem, co jest bardzo ważne przy urazach. Ja osobiście korzystałam z 4 rożnych masaży i powiem, ze najbardziej fajny jest masaż ciepłymi kamieniami.Atmosfera jest bajkowa, pełne wyciszenie i bardzo odpręża. Ceny jak na stolicę są rozsądne a jak chcemy kupić pakiet dostajemy zniżkę. Dlatego osoby które się nie przekonały może wykupią bony upominkowe jak prezent bardzo fajna sprawa.




(25-12-2017 15:52) #4

RE: Masaż relaksacyjny w super ofercie

Ja mam zasadniczo takiego samo zdanie jak mój poprzednik. Nic dodać, nic ująć Wesoly


Robienie czegoś w rzeczywistości jest bardzo trudne i człowiek jest fatalnie skołowany.[/align]


(05-05-2018 23:58) #6

RE: Masaż relaksacyjny w super ofercie

a czy te masaże pomagają?



(19-06-2018 18:23) #8

RE: Masaż relaksacyjny w super ofercie

Warto raz na jakiś czas udać się na masaż relaksacyjny. Praca siedząca czy praca fizyczna męczą kręgosłup i należy mu się chwila wytchnienia.


(19-10-2018 12:23) #9

RE: Masaż relaksacyjny w super ofercie

Racja, masaż relaksacyjny to super sprawa! Myślę, że przy codziennym stresie, obciążeniach dla mięśni i stawów taki masaż jest nawet konieczny. Ja chodzę na masaże systematycznie raz w tygodniu i jestem bardzo zadowolony z efektów, czuję, że mój kręgosłup jest rozluźniony i nie odczuwam już bólu. Bardzo dobrzy masażyści są w Sport-Klinice, pełen profesjonalizm Wesoly


(29-10-2018 20:43) #10

RE: Masaż relaksacyjny w super ofercie

Ile kosztuje godzina.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek