Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Maszynka czy golarka - co lepsze?
(18-02-2012 22:25) #1

Maszynka czy golarka - co lepsze?

Co Panowie według Was jest lepsze? Maszynka czy golarka elektryczna? I dlaczego akurat to? Podajcie zalety i wady Waszego wyboru.


(15-10-2012 20:38) #2

Odp: Maszynka czy golarka - co lepsze?

Do nie dawna uzywalem maszynek jednorazowych, było okey, ale strasznie droga sprawa , ponieważ mam gęsty zarost i gole się co dwa dni, a czasem codziennie. Chociaż czasem prezentuje się też w trzy dniowym zaroscie-po każdym goleniu maszynka ladowala w koszu, bo golac się ta samą wyskakiwaly mi krosty. No i dużo czasu trzeba było żeby się ogolic. Kupiłem maszynke elektryczną i także miałem podraznienia, więc kupilem nowy model Philipsa z funkcja golenia na mokro tzn na żel czy pianke. Super sprawa Wesoly Brak podraznien, gladka skora, szybki efekt... Jednorazuwka gole tylko baczki. No i chyba, że zapuszcze zarost i chce pozniej sie go pozbyc to wtedy tylko maszynka reczna, bo elektryczna rwie.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-10-2012 20:40 przez Endi.)

(13-12-2012 14:41) #3

RE: Maszynka czy golarka - co lepsze?

osobiście pozostaje przy tradycyjnych maszynkach do golenia. Jakiś czas temu nabyłem Gillette Fusion Proglide Power i muszę przyznać, że sprawuje się rewelacyjnie. Jedyny minus - to drogie nożyki zapasowe. Dlatego też zaopatrzyłem się w urządzenie do ostrzenia i czyszczenia wkładów. Jednorazowy zakup a sprawdza się za każdym razem, gdy nóż się stępi. Naprawdę rewelacyjne rozwiązanie

Notatka od Uncle, 13-12-2012 14:46:

Usuniecie linka, ukryta reklama


(15-02-2014 08:32) #4

RE: Maszynka czy golarka - co lepsze?

dla mnie golarka, jest o wiele wygodniejsza.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek