Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Miłość do rodziców - z serca czy z obowiązku?
(05-10-2011 21:17) #1

Miłość do rodziców - z serca czy z obowiązku?

Czy kochacie swoich rodziców? Czy jest to miłość płynąca prosto z serca czy też bardziej kochacie ich bo "tak należy", "bo tak trzeba", "bo tak zawsze jest", "bo przecież nie można nie kochać", "bo taki jest obowiązek dziecka"? Zapraszam do dyskusji.


(05-10-2011 21:34) #2

RE: Miłość do rodziców - z serca czy z obowiązku?

Oczywiście, że z serca. Mimo, że czasem się nie rozumiemy, to czułbym się naprawdę źle i perfidnie gdybym stracił któreś z rodziców.


(14-10-2011 14:27) #3

RE: Miłość do rodziców - z serca czy z obowiązku?

Moim zdaniem miłość do rodziców nie jest z obowiązku. W moim przypadku ona płynie z serca.


(16-12-2011 22:08) #4

RE: Miłość do rodziców - z serca czy z obowiązku?

Według naszego prawa to obowiązekWesoly bo nie można się pozbyć rodziców więc trzeba kochać.


(02-12-2012 16:20) #5

RE: Miłość do rodziców - z serca czy z obowiązku?

Mamy tak zapisane w genach tylko zależy jak kochamy? Co nie którzy mają w wieku ok 30 lat nie odciętą pępowinę i są zależni od tego co powie rodzic.
Sądzę że rodziców kocha się miłością dziecka do końca ich życia.
Ja swoich kochałam i miałam to szczęście że nie wtrącali i nie układali mi życia, sama podejmowałam decyzje co do dalszych moich losów, czasami naprowadzali mnie na tory żebym nie zjechała na bocznicę i się nie zastanawiała co dalej.
Za to ich kocham.


(27-12-2012 20:11) #6

RE: Miłość do rodziców - z serca czy z obowiązku?

Ja kocham swoich rodziców prosto z serca. Jeżeli ktoś ich kocha bo ''tak należy'' to chyba nigdy nie zaznał prawdziwej miłości.


(17-06-2018 12:56) #7

RE: Miłość do rodziców - z serca czy z obowiązku?

Ja bym poszperał w tym temacie w Internecie. Wydaje mi się, że to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.


(27-07-2018 19:56) #8

RE: Miłość do rodziców - z serca czy z obowiązku?

Ja proponuję poszperać w Internecie w tej kwestii.


Jak im się to udaje, tym ludziom... zawsze rozpoczynają tak niewinnie, a kończą mając najwięcej krwi na rekach.

(13-02-2019 19:18) #9

RE: Miłość do rodziców - z serca czy z obowiązku?

Jasne, że tak. Co to za dziwne pytanie i po co to w ogóle pytać.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek