Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Mieszkania z rynku wtórnego warszawa
(27-06-2018 15:32) #1

Mieszkania z rynku wtórnego warszawa

Hejka,
zastanawia mnie jaką macie opinię na temat mieszkań z rynku wtórnego warszawa - czy mają one dla was taką samą wartość, jak te z dopiero co wybudowanych bloków? Ogólnie takie lokale z rynku wtórnego warszawa mają całkiem niezłe ceny i można nabyć dużo większą powierzchnię za te same pieniądze...


(28-06-2018 12:02) #2

RE: Mieszkania z rynku wtórnego warszawa

Moja siostra ostatnio zakupiła używane mieszkanie i jest bardzo zadowolona. Wiem, że rynek wtórny warszawa bywa zmienny, ale jestem pewna, że można znaleźć przestronne używane mieszkanie w dobrej cenie i korzystnej lokalizacji, które będzie w 100% odpowiadało naszym oczekiwaniom. Mieszkania z rynek wtórny warszawa są tak samo wartościowe, jak te w dopiero co wybudowanych blokach.


(28-02-2019 14:58) #3

RE: Mieszkania z rynku wtórnego warszawa

A ja niedawno sprzedawałem stare mieszkanie po dziadkach bo chcę kupić nowe na fajnym nowoczesnym osiedlu, a w Warszawie bardzo ładne teraz atal buduje na Pradze Południe.


(17-09-2019 19:38) #4

RE: Mieszkania z rynku wtórnego warszawa

Mieszkania z rynku wtórnego zawsze są tańsze niż nowe, to samo dotyczy domów. Prawda jest taka, że są budowane różnymi technikami i często trzeba robić różne przeróbki np. instalacji. W tamtym roku kupiliśmy dom z rynku wtórnego i musieliśmy go doposażyć chociażby w system alarmowy, bo cała ochrona to była jedna kamera ahd Oprócz tego przerabialiśmy instalację elektryczną i przesuwaliśmy część ścian, żeby dom był bardziej funkcjonalny.


(14-02-2024 17:52) #5

RE: Mieszkania z rynku wtórnego warszawa

Jak mam być szczera, to mnie rynek wtórny totalnie nie interesuje. Wychodzę z założenia, że jak już kupować mieszkanie, to nowe. Dlatego zostawiam wam namiar na dewelopera http://orion.lublin.pl/ Jego oferta powinna was zainteresować.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek