Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Mieszkanie czy dom?
(04-07-2017 11:22) #1

Mieszkanie czy dom?

Witam serdecznie forumowiczeWesoly
Planuję przeprowadzkę do innego miasta, zastanawiam się tylko co wybrac czy dom czy mieszkanie. Znalazłam taką ciekawą ofertę mieszkanie na sprzedaż siechnice ale ciagle szukam! Co Wy byście wybrali?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2017 11:18 przez otiudka.)

Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)


(14-10-2017 10:43) #13

RE: Mieszkanie czy dom?

Mieszkanie Zęby


(21-10-2017 11:19) #14

RE: Mieszkanie czy dom?

Jeśli stać Cię na dom, to moim zdaniem zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie właśnie to


(29-10-2017 13:03) #15

RE: Mieszkanie czy dom?

Na pewno mniej problemów jest z mieszkaniem. Od tego żeby wszystko było jak należy jest zarządca. U nas rządzi firma http://www.per-modum.pl/ , która zarządza wieloma osiedlami w Wa-wie. W domu zawsze jest coś do zrobienia, naprawienia itp


(08-11-2017 22:11) #16

RE: Mieszkanie czy dom?

Ja zdecydowanie jestem za domem Wesoly. Sama właśnie już jakiś czas temu kupiłam z mężem i teraz jesteśmy na etapie wyposażania. A tak przy okazji, bo mam już kupione spore łóżko czy wiecie gdzie dostanę solidny materac dla alergika. Coś słyszałam ostatnio o firmie https://heveamaterace.pl . Ma może ktoś ich materac, bo niby są wygodne i prozdrowotne. Może więc warto byłoby u nich rozejrzeć się?


(11-11-2017 05:28) #17

RE: Mieszkanie czy dom?

Bardzo ładne mieszkania się szykują na osiedlu Nowe Odolany w Warszawie, można tam wybrać opcję z wykończeniem


(20-11-2017 20:43) #18

RE: Mieszkanie czy dom?

Mi się wydaje, że to jest sprawa dla zawodowca. Dzięki temu można sobie oszczędzić wielu pieniędzy i trudnosci.


Żyję w rzeczywistym świecie przepełnionym rozkładem, nielogicznością i rozczarowaniami.


(12-12-2017 19:18) #20

RE: Mieszkanie czy dom?

Mieszkanie. Ale od dewelopera. Wtedy możesz je urządzić jak tylko chcesz. A jak będziesz potrzebował materaca, to z pomocą przyjdzie sklep internetowy z materacami
Tam zawsze znajdziesz coś dla siebie. I nie przepłacisz.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek