Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Mieszkanie czy dom?
(04-07-2017 11:22) #1

Mieszkanie czy dom?

Witam serdecznie forumowiczeWesoly
Planuję przeprowadzkę do innego miasta, zastanawiam się tylko co wybrac czy dom czy mieszkanie. Znalazłam taką ciekawą ofertę mieszkanie na sprzedaż siechnice ale ciagle szukam! Co Wy byście wybrali?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2017 11:18 przez otiudka.)

Strona 3 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(15-12-2017 11:32) #21

RE: Mieszkanie czy dom?

Zarówno mieszkanie jak i dom będą miały swoje plusy i minusy.Dom bez wątpienia bedzie opcją o wiele droższa od kupna mieszkania.

Polecam przed zakupem zerknać sobie na stronę:
http://pzfd.pl/zakup-mieszkania-rynku-pierwotnym-2/

Jest tutaj dobry artykuł o tym na co zwracać uwagę kupując mieszkanie na rynku pierwotnym, a takie właśnie polecam. Mieszkania takie mozna kupić w stanie deweloperskim, łatwiej jest je potem wyremontować.

Widziałam również, ze niektóre są już wyremontowane. Prosto do umeblowania.


(22-12-2017 11:25) #22

RE: Mieszkanie czy dom?

Ja mam mieszkanie i według mnie jest trochę mniej pracy ale chciałabym mieć kiedyś nieduży dom.


(24-12-2017 00:03) #23

RE: Mieszkanie czy dom?

Utrzymanie domu zawsze jest dużo droższe. Mieszkanie to dobra opcja dla tych, którzy nie potrzebują tak dużej przestrzeni.


Może dla każdego z nas czas płynie trochę inaczej

(27-12-2017 18:04) #24

RE: Mieszkanie czy dom?

Spytaj na początek w jakimś lepszym miejscu do zbierania informacji, może jakiś blog tematyczny albo coś takiego ?


(15-01-2018 21:14) #25

RE: Mieszkanie czy dom?

A może dobrze byłoby pójść z tym do jakiegoś specjalisty? Mi się wydaje, że to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie...


W życiu zdarzają się takie chwile , które wpływają na to, za kogo się później uważasz.

(16-01-2018 00:41) #26

RE: Mieszkanie czy dom?

Wszystko zależy od własnych potrzeb i co komu się bardziej podoba.Ja wolę mieszkanie.


(30-01-2018 13:08) #27

RE: Mieszkanie czy dom?

Ja też wolę mieszkanie, bo mam wszystkie wygody,np podziemny garaż, nie musze się martwić o odśnieżanie,, grabienie, prace ogrodowe, ogrzewanie, na osiedlu Atal masz wszystko a czujesz taką swobodę jakbyś mieszkał w domu


(05-02-2018 16:31) #28

RE: Mieszkanie czy dom?

generalnie dom oferuje więcej wygody niż mieszkanie w budynku wielorodzinnym... Oczywiście, - tworzy więcej wydatków ale zawsze można postawić na rozwiązania energooszczędne - np. podłoga ogrzewana, baterie słoneczne. Przed remontem polecam zrobić rozeznanie http://plytki-przemyslowe.eu i zweryfikować co najbardziej nam się podoba.


(12-02-2018 11:12) #29

RE: Mieszkanie czy dom?

A ja z kolei jestem zdania, iż rozsądnie jest mierzyć zamiary na siły, więc jeśli mamy odpowiednie możliwości finansowe, to należy stawiać na dom. Liczcie się jednak z tym, że budowa domu od podstaw to wydatek rzędu 300-400 tysięcy złotych. Myśmy musieli wyjechać na kilka lat ładnych za granicę, żeby w ogóle zarobić na wkład własny. Na szczęście wówczas jeszcze nikt nie myślał o Brexicie i tym podobnych kwestiach. A teraz mamy własny dom i nawet pomyśleliśmy o pompie cieplnej - https://www.hewalex.pl/oferta/pompy-ciep...u-dla-cwu/


(13-02-2018 11:04) #30

RE: Mieszkanie czy dom?

Myślę, że to zależy kto co lubi. Ja na ten moment wynajmuje mieszkanie, ale powiem Wam że od tamtego czasu jest wiele więcej ofert odnośnie tematu wynajem mieszkania. Coraz więcej ludzi decyduje się na takie rozwiązanie, a w związku z tym rozwija się ten rynek. Co sądzicie na ten temat ?





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek