Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Mieszkanie czy dom?
(04-07-2017 11:22) #1

Mieszkanie czy dom?

Witam serdecznie forumowiczeWesoly
Planuję przeprowadzkę do innego miasta, zastanawiam się tylko co wybrac czy dom czy mieszkanie. Znalazłam taką ciekawą ofertę mieszkanie na sprzedaż siechnice ale ciagle szukam! Co Wy byście wybrali?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2017 11:18 przez otiudka.)

Strona 5 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(13-02-2019 19:25) #41

RE: Mieszkanie czy dom?

Zależy. Ja jednak w przyszłości chciałabym mieszkać w domu. Jednak na razie nie zależy mi na tym tak bardzo i mieszkam w mieszkaniu.



(06-03-2019 11:36) #43

RE: Mieszkanie czy dom?

Obecnie mieszkanie, ale marzę o tym by mieszkać w domu.


(06-03-2019 20:04) #44

RE: Mieszkanie czy dom?

Chyba nic nie zastąpi domu. Ja nie umiałbym mieszkac w bloku, na jakimś takim typowym osiedluOczko. Jak mamy dom to możemy zaprojektowac sobie świetny ogród. Znalazłem nawet na https://www.gardenowo.pl/sadzonki/rosliny-owocowe wiele ciekawych sadzonek i krzewów i myślę, że kiedyś sobie taki fajny ogród zaprojektuje Oczko.


(17-03-2019 12:59) #45

RE: Mieszkanie czy dom?

w sumie to nie chciałbym mieszkać w domu bo to większe koszty generuje, jeśli już to mieszkanie ale nowe, takie z wykończeniem pod klucz ja u Atala


(19-04-2019 11:30) #46

RE: Mieszkanie czy dom?

Mieszkanie. jest zdecydowanie mniej wymagające, łatwiejsze do ogarnięcia i chyba jednak trochę tańsze niż dom. Poza tym ja lubię miasto, a dom kojarzy mi się już z mieszkaniem z dala od centrum


(28-11-2020 21:31) #47

RE: Mieszkanie czy dom?

Jednak dom to same wygody. Jeśli cię stać to lepiej wybrać dom. Można sobie urządzić fajny, miejski ogródek i tam odpoczywać. Zobacz jak urządzić taki ogród miejski.


(18-02-2021 18:39) #48

RE: Mieszkanie czy dom?

dom czy mieszkanie zawsze trzeba jakoś urządzić wnętrza. Jak Waszym zdaniem sprawują się panele winylowe?? Podobają mi się panele Afirmax Scandinavian, ma ktoś takie lub podobne i może powiedzieć jak ze ścieralnością i czy widać mocno kurz. Wesoly


(20-04-2021 11:35) #49

RE: Mieszkanie czy dom?

Na ten moment zdecydowanie bardziej wolałabym mieszkanie, bo dom to zdecydowanie za duże koszty, a przy tym też zbyt wiele dodatkowych obowiązków, na które nie bardzo mam czas


(30-09-2023 09:08) #50

RE: Mieszkanie czy dom?

Ile ludzi, tyle opinii. Dla każdego będzie dobrego coś innego. Ja większość czasu jestem poza domem, więc o domu nie marzę - mieszkanie to dla mnie lepszy wybór. Teraz w planach mam zakup mieszkania od http://orion.lublin.pl/ - to sprawdzony deweloper z Lublina.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek