Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



mleko następne?
(31-05-2018 21:49) #1

mleko następne?

Jakie stosujecie mleko następne dla waszych maluchów?


(31-05-2018 21:51) #2

RE: mleko następne?

Moja Maja ma już pół roczku, więc ostatnio zmieniłam jej mleko. Wybrałam te z https://eapteka.pl/enfamil-premium-neuro...-100001954 , to enfamil premium. Wydaje mi się, że jej pasuje, bo dość sporo się go domaga Zęby No a wiadomo, że w takim okresie życia dobrze jest, jak nasz niemowlak ma apetyt. Kup jakieś mleko, które będzie miało dobry skład i po prostu obserwuj, czy pasuje twojemu maluchowi Wesoly


(24-07-2018 21:08) #3

RE: mleko następne?

Ja kupuje bebilon jestem zadowolona, ale wszystko zależy też od dziecka. Czytałam, że sporo dzieci nie chce pić danego mleka i matki eksperymentują z różnym produktami. Warto sobie przeglądnąć ofertę apteki https://www.wapteka.pl/karmienie,252.html i dowiedzieć jakie możemy kupić mleka modyfikowane. Macie tam dokładny opis każdego, także łatwiej wam będzie znaleźć coś odpowiedniego dla małego brzuszka Wesoly.


(25-09-2018 15:11) #4

RE: mleko następne?

Dobre opinie od bardzo doświadczonych mam słyszałam o mlekach enfamil - podobno sprawdzają się dobrze w przypadku dzieci, które mają problemy z brzuszkiem. Patrząc na to, ile mlek mają w ofercie to faktycznie może być dobra opcja w przypadku karmienia mieszanego albo w czasie dokarmiania. Poza tym jest to dość znane mleko, które jest na rynku od długiego czasu, a to też znak, że musi być całkiem niezłe dla wymagających maluchów Wesoly



(09-10-2018 14:52) #6

RE: mleko następne?

Też chętnie dowiem się, jakie mleko podajecie swoim maluchom. Powiedzcie mi jeszcze, czy wykonywaliście badania na nietolerancja laktozy ? Czytałam całkiem niedawno artykuł, że objawy nietolerancji laktozy są dość poważne i chciałabym ich uniknąć, jeżeli takowa występuje u mojego dziecka. Gdzie takie badania można wykonać?





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek