Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Moda - fanatyczki bycie na czasie
(23-07-2010 13:38) #1

Moda - fanatyczki bycie na czasie

Czy jesteście niewolnicami mody? Czy zawsze musicie wiedzieć " co w trawie piszczy" bo inaczej się źle czujecie? Czy też hołdujecie zasadzie, że nie można założyć dwa razy tego samego ciucha? Macie całą szafę ciuchów a mówicie, że nie macie co na siebie włożyć? Czy też przeciwnie, macie w nosie modę i nosicie to na co macie ochotę bez patrzenia czy jest modne? Zapraszam do dyskusji.


(29-09-2011 21:11) #2

RE: Moda - fanatyczki bycie na czasie

Ja po prostu lubię się modnie ubierać. Pewnie każda z nas mówi że niema się w co ubrać i to jest po części prawda bo czasami przydały by się tak nagle jakieś inne ciuchy.


(25-10-2018 13:28) #3

RE: Moda - fanatyczki bycie na czasie

Ja uwielbiam modę i nie wyobrażam sobie nie śledzić na bieżąco trendów. Obecnie jestem posiadaczką kamizelki futrzanej i uważam ją za absolutny hit tej jesieni. Swoją zamówiłam ze stronki: https://korczakisyn.com/kamizelki-futrzane Świetnie sprawdza mi się ona zarówno w stylizacjach ze spodniami, jak i z sukienkami! Już zastanawiam się nad zakupem kolejnej!

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-10-2018 13:29 przez jesienny_lisc.)

(25-10-2018 13:42) #4

RE: Moda - fanatyczki bycie na czasie

Nie uważam, że należy podążać za trendami mody, jest to całkowita bzdura. Swoją drogą, yaką kamizelkę moja babcia nosiła... Albo moda wróciła, albo kupiłaś coś bardzo przestarzałego.
________________
sztuczna trawa na boisko


(29-10-2018 17:49) #5

RE: Moda - fanatyczki bycie na czasie

Jestem fanatyczną mody i się do tego śmiało przyznam. Ostatnio kupiłam bardzo drogą kurtkę i buty i wszyscy znajomi mnie za to hejtują. Jednak ja wiem, że mogę wydawać na wszystko co chcę.


(02-11-2018 04:03) #6

RE: Moda - fanatyczki bycie na czasie

Nie uważam się za niewolnika mody, ale uwielbiam obserwować najnowsze trendy i się nimi inspirować Wesoly Btw, co sądzicie o pojawiających się w niektórych sklepach skórzanych torbach podróżnych? Jak ta: http://skorzanaszwalnia.pl/skorzane-torb...-i-zalety/ ?? Mi się trochę kojarzą z retro stylem i zastanawiam się, czy nie kupić takiej sobie i mężowi. Dajcie znać, modomaniaczki, co o tym sądzicie


(02-11-2018 12:07) #7

RE: Moda - fanatyczki bycie na czasie

Ja bardzo lubię kupować odzież w internecie. Przez długi czas nie mogłem się do tego przekonać, bo zawsze bałem się, że zamówię zły rozmiar lub trafię na słabą jakość. A teraz mam zupełnie odwrotnie - nie lubię robić zakupów w galeriach, bo są zawsze straszne tłumy... I mam swoją ulubioną markę np. koszulek męskich. To https://themon.eu/ - bardzo lubię ich projekty i dobrą jakość. Także polecam Zęby



(25-01-2019 13:12) #9

RE: Moda - fanatyczki bycie na czasie

Podobno olalakids to porządny sklep z odzieżą dla dzieci. Słyszałem, że szorty dla chłopca na tej stronie można kupić za niewielkie pieniądze, a jakość jest naprawdę dobra. Czy ktoś z Was coś wie na ten temat?





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek