Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Moja historia z muzyką
(18-03-2009 18:37) #1

Moja historia z muzyką

Tak sobie myślałem ża mógłby powstać temat, w którym opisywalibyśmy swoją historię z muzyką, czego słuchaliśmy kiedyś itp. Żeby już dłużej nie przynudzać, zacznę.


"Jak folkien został metalem" xDD

A więc... Nie zaczyna sie zdania do "a więc"
A zatem zaczęło się mniej więcej w 1 klasie gimnazjum. Wstyd się przyznać, ale był to... hip-hop... a było tak, bo chciałem na siłę być normalny, a myślałem że normalni ludzie w moim wieku tego słuchją... Jakże głupi wtedy byłem.
I tak, po pół roku katowania mózgu hiphopem, natknąłem się w pokoju mojej siostry na płytę podpisaną "muzyka". I tam znalezłem piosenki świetnego zespołu gotyckiego, a mianowicie "Artrosis". I spodobało mi się to. Pogadałem trochę z siorką, poprzynosiła mi pare płytek, m.in. Closterkeller, Daine Lakaien, Within Temptation, i parę innych.
I tak Asthner został gotem.
Ale nie słuchałem wyłącznie, gotyku (kto nie idzie na przód, ten się cofa).
Rozpoczęłą się wtedy także powolna ewolucja gustu muzyczengo.
Sam próbowałem odkrywać nowe zespoły, m.in. Limp Bizkit, Linkin Park, Nightwish i wiele innych których nizbyt pamiętam.
Ale najlepsze zaczęło się jak zobaczyłem na "jutjubje" nagranie z Metalmanii.
Spodobała mi się ciężka muzyka, więc zaczęłem odkrywać tym razem zespołu metalowe.
Ze wszystkich gatunków metalu spodobał mi sie właśnie death metal, a szczególnie szwedzki.
Ostatnio pasjonuję się także... Operą!
No i... to by było na tyle...
KONIEC


(18-03-2009 18:45) #2

RE: Moja historia z muzyką

(18-03-2009 18:37)folkien napisał(a):  A zatem zaczęło się mniej więcej w 1 klasie gimnazjum. Wstyd się przyznać, ale był to... hip-hop... a było tak, bo chciałem na siłę być normalny, a myślałem że normalni ludzie w moim wieku tego słuchją... Jakże głupi wtedy byłem.

Czemu uważasz że wstyd się przyznać? I dlaczego myślisz że byłeś wtedy głupi?


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(13-05-2009 15:13) #3

RE: Moja historia z muzyką

No to ja się teraz wypowiem ponieważ niedawno zmienił się mój gust muzyczny... Napiszę krótko(haha) i zwięźle...


Dawniej słuchałem Disco-Polo i Popu... Jak tylko gdzieś usłyszałem "Jesteś Szalona" od razu się zrywałem i śpiewałem na cały dom... Aż mi się płakać chcę kiedy sobie to przypominam...
A zaczęło się od tego, że zgrałem z telefonu mojego wujka na mój piosenkę "Linkin Park - Faint". Zrobiłem to tylko po to by szpanować głośną muzyką... A tak w ogóle mnie się to nie podobało... Jednak coś się zaczęło zmieniać... Dostrzegłem w tym gatunku coś co mnie pociągnęło... I tak zacząłem słuchać Linkin Parka... Ściągnąłęm kilka jego piosenek z których najbardziej mi się spodobała "In The End". Zacząłem słuchać troszeczkę rocka i baaaaaardzo dużo disco-polo i popa... Lecz dnia 25 IV 2009 wszystko się zmieniło... Zrozumiałem że disco-polo i pop to zwykłe, tendetne piosenki (bez urazy). Pościągałem około 40 piosenek Linkin Parka... Spodobały mi się... I w tym momencie willk073 zaczął słychać Rocka Alternatywnego... Do LP doszedł jescze Limp Bizkit i Fort Minor...

Koniec! Zęby

Mój profil muzyczny --> http://www.lastfm.pl/user/Wilk073

[Obrazek: generator.php?username=wilk073&c...image=true][Obrazek: last.py?name=Wilk073&period=over...;color=red][Obrazek: ?id=4&font=1&nick=wilk073]


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(21-04-2012 15:04) #4

RE: Moja historia z muzyką

ZACZĘŁA SIĘ OD KIEDY ZOSTAŁAM ZARODKIEM, HŁEHŁEHŁE.


(22-12-2012 15:33) #5

RE: Moja historia z muzyką

A ja słyszałem, że muzykę powinno się urozmaicać i nie słuchać wyłącznie jednego gatunku.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek