Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Monitoring
(13-06-2018 21:20) #1

Monitoring

Poszukuje kamerki dzięki której mógłbym śledzić co się dzieje w domu jak mnie nie ma. Fajnie jakby miała opcję wysyłania informacji że coś pojawiło się w jej polu widzenia.


(29-06-2018 13:27) #2

RE: Monitoring

Do takich zadań najlepszy będzie e monitoring od tej firmy http://www.akodosecurity.pl/e-monitoring/ dzięki niemu będziesz mógł śledzić wszystko gdziekolwiek sie nie znajdziesz a będzie dostęp do internetu, wszystko dzięki połączeniu wifi z kamerą Wesoly Bardzo dobre rozwiązanie.



(14-01-2019 12:04) #4

RE: Monitoring

Można zawsze zamontowaa małą kamerkę, fajna jest mikavi ye2, można zainstalować łatwo na suficie i będzie miała pogląd na całe pomieszczenie, myślę ze na yt zajdziez filmiki jak ten sprzet nagrywa, Jakoć jest naprawdę niezła


(18-03-2019 18:32) #5

RE: Monitoring

Z tego co słyszałam, to Monitoring365 oferuje kamery CCTV bardzo dobrej jakości, nagrywające obraz w sysokiej rozdzielczości i z funkcją rozpoznawania twarzy. Dzięki temu będziesz wiedzieć, czy na Twojej posesji faktycznie zaszło jakieś niepokojące zdarzenie, czy alarm został wzbudzony przez przypadek lub przez jakiegoś zwierzaka. To na pewno zwiększy poczucie bezpieczeństwa w Twoim domu.


(09-04-2019 21:20) #6

RE: Monitoring

Myślę że w takim przypadku kamera do monitoringu świetnie się sprawdzi. Zerknij sobie na przykład tutaj: https://www.fonex.pl/kategorie/kamera-ip...k-293.html bo mają w ofercie sporo kamer różnego rodzaju. Jak się na spokojnie zastanowisz jakiej kamery potrzebujesz i jakie funkcje są dla ciebie najważniejsze to z pewnością uda ci się wybrać coś dla siebie


(24-04-2019 21:46) #7

RE: Monitoring

Nawet w sklepach komputerowych można takie kupić. W sumie nawet nie jest to drogi sprzęt.


(17-05-2023 22:51) #8

RE: Monitoring

Patrząc na statystyki to co raz więcej ludzi interesuje się montażem monitoringu swojego domu. Nie ma się co oszukiwać ale w dzisiejszych czasach możemy się wszystkiego spodziewać. Posiadanie kamer z pewnością skutecznie odstraszy potencjalnych szkodników. Pytanie jakie trzeba sobie zadać, to czym kierować się przy wyobrze takich produktów jak akcesoria do monitoringu - https://e-media.com.pl/Akcesoria-do-monitoringu-c412 Najważniejsza jest jakość nagrywanego obrazu, dlatego też standardem stały się kamery nagrywające w rozdzielczości 1080P. Do tego musimy mieć macierz dysków do przechowywania ustalony czas tych nagrań. Warto jest dopłacić do dysków serwerowych, przystosowanych do pracy ciągłej. Nie zaszkodzi mieć też szybki dostęp do internetu by móc zdalnie podglądać to co się dzieje.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2023 22:51 przez Klementynaa.)




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek