Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Najgłupsze wypowiedzi roku w USA
(18-08-2011 22:37) #1

Najgłupsze wypowiedzi roku w USA

1. pyt: "Czy chciałabyś żyć wiecznie jeśli byłoby to możliwe? Uzasadnij odpowiedź."
odp: "Nie chciałabym żyć wiecznie, bo nie powinniśmy żyć wiecznie, ponieważ jeśli mielibyśmy żyć wiecznie, to byśmy żyli, a przecież nie możemy; i właśnie dlatego nie chciałabym żyć wiecznie."
-Miss Alabama, 1994 Miss USA, wypowiedź na wyborach miss. -


2. "Gdy tylko oglądam w TV te biedne, głodujące dzieci gdzieś na świecie, nie mogę powstrzymać się od płaczu. To znaczy, chciałabym być taka szczupła jak one, ale z tymi muchami, wszechobecną śmiercią itp..."
- Mariah Carey -


3. "Naukowcy odkryli, ze mózg reaguje na czekoladę w pewnym stopniu tak, jak na marihuanę. Odkryto też inne cechy wspólne między czekoladą a marihuaną, ale nie pamiętam jakie."
-Matt Lauer w NBC's Today -


4. "Nie popełniłem przestępstwa. Po prostu nie zastosowałem się do wymogów prawa."
-David Dinkins, burmistrz NY, (odpowiadając na oskarżenie o niezapłaceniu podatków) -


5. "Palenie zabija. Jeśli jesteś zabity - tracisz bardzo istotną cześć swojego życia"
-Brooke Shields, wypowiedź w momencie ubiegania się o stanowisko rzecznika prasowego federalnej akcji przeciw paleniu.


6. "Nigdy nie miałem poważnej operacji kolana na żadnej innej części ciała"
- Winston Bennett, Univ. of KY basketball forward -


7. "Pomijając zabójstwa, Waszyngton ma najniższy wskaźnik przestępczości w kraju"
- Mayor Marion Barry, Washington, DC -


8. "Dokonałem zwrotu o 360 stopni."
- Lech Wałęsa, prezydent RP -


9. "Jestem za karą śmierci. Ten, kto popełnił odrażające czyny, powinien dostać nauczkę na przyszłość"
- Britney Spears -





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek