Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Najlepszy prezent dla dziewczyny wg faceta
(29-07-2012 22:36) #1

Najlepszy prezent dla dziewczyny wg faceta

Panowie, jaki jest według was najlepszy prezent dla dziewczyny? Biorąc pod uwagę Wasze doświadczenie z czego najbardziej ucieszyła się Wasza dziewczyna/koleżanka/mama/siostra ? Zapraszam do dyskusji.


(27-05-2016 16:05) #2

RE: Najlepszy prezent dla dziewczyny wg faceta

Jako, że jestem dziewczyną interesującą się motoryzacją i mam swój samochód mój chłopak ostatnio stwierdził, że fajnym prezentem dla mnie było by zamontowanie klimatyzacji w nim (http://autokorbas.pl). Bardzo cieszyłam się z tego powodu, bo wiadomo lato nadchodzi, a mój samochód jest czarny- to trochę przyciąga słońce.
Bardziej typowe dziewczyny myślę, że ucieszyły by się z jakiś ciuchów, książki, może masażu albo wyjazdu gdzieś na wakacje?


(06-06-2016 15:30) #3

RE: Najlepszy prezent dla dziewczyny wg faceta

Moja ukochana ostatnio otrzymała ode mnie wyjazd do spa dla dwojga oraz bukiet pięknych wiosennych kwiatów Wesoly


(07-10-2016 08:58) #4

RE: Najlepszy prezent dla dziewczyny wg faceta

Według mnie faceci rozróżniają tylko dwa prezenty. Kwiatki, czekoladki i kwiatki i czekoladki, więc w sumie trochę monotematycznie.


(24-11-2016 15:52) #5

RE: Najlepszy prezent dla dziewczyny wg faceta

Jest wiele pomysłów na prezenty dla dziewczyn. Sam nie mam z tym większego problemu od czasu jak obserwuję swoją dziewczynę. Staram się zapamiętywać informacjie na temat tego co jej się podoba. Co chciałaby dostać. I potem jak zbliża się okazja to jej to kupuję. Nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się aby inwestycja nie była trafiona...

Polecam zajrzeć sobie w poszukiwaniu prezentu do sklepu Gomez: https://gomez.pl/ - jest to zdecydowanie jeden z ciekawszych sklepów z akcesoriami dla kobiet.


(24-08-2017 20:26) #6

RE: Najlepszy prezent dla dziewczyny wg faceta

według mnie podstawą są kiwaty, a do tego można dokupić coś według gusty Wesoly


(07-12-2017 14:56) #7

RE: Najlepszy prezent dla dziewczyny wg faceta

Ja uważam, że każda dziewczyna jest inna. Jedna romantyczna, druga aktywna, a inna szalona. Najważniejsze, że nie ma dwóch takich samych kobiet na świecie. Dlatego tak trudno jest wybrać ciekawy dla nich upominek. Każda kobieta docenia przede wszystkim oryginalność prezentu. Modny obecnie jest handmade. Tu polecamy przede wszystkim biżuterię. Ręcznie wykonane (niekoniecznie przez samego mężczyznę) kolczyki i wisiorki na pewno wywołają uśmiech na twarzy dziewczyny, szczególnie jeśli zostaną podarowane bez okazji.


(10-12-2017 13:41) #8

RE: Najlepszy prezent dla dziewczyny wg faceta

Zapraszam do zapoznania się z ofertami tych butów damskich, które również idealnie nadadzą się na prezent > http://czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damski...e-142.html

Świetna oferta modnych i oryginalnych butów damskich, na każdą okazję. Bogata gamma kolorów, promocji i rabatów, które oferuje sklep. Ponadto możliwość otrzymania darmowej dostawy, która realizowana się do 24 godzin. Każdy model butów posiada własną tabelkę, dzięki czemu nietrudno dobrać odpowiedni rozmiar.


(15-01-2018 21:34) #9

RE: Najlepszy prezent dla dziewczyny wg faceta

Według mnie kobieta ucieszy się ze wszystkiego. Obojętnie co jej się nie da to się będzie cieszyć.
_____
materiały promocyjne dla firm


(05-02-2018 19:47) #10

RE: Najlepszy prezent dla dziewczyny wg faceta

Każdy jest inny i każdy lubi coś innego. Nie da się dopasować jednego prezentu do każdej osoby.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek