Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Najlepszy program AV
(04-05-2009 16:16) #1

Najlepszy program AV

Jaki jest wg. was najlepszy program AV?

Ja używam Aviry w wersji Free i jest dość skuteczna, aczkolwiek miałem ostatnio niemiłą przeprawę z pewnym wirusem dyskowym.


(04-05-2009 16:30) #2

RE: Najlepszy program AV

Jak dla mnie bezkonkurencyjnie Kaspersky, a z darmowych bezkonkurencyjna jest Avira


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(04-05-2009 16:42) #3

RE: Najlepszy program AV

Ja używam Avast! 4.8 Home Wesoly


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(05-05-2009 11:21) #4

RE: Najlepszy program AV

Ja podobnie jak kolega wyżej.
Ale myślę, żeby w ogóle pozbyć się programu antywirusowego. Bo to tylko zwalnia neta. xP


Mój sprzęcik:\r\nCore 2 Duo E8400 3.0Ghz LGA775 BOX @ 4,00 Ghz \r\nDFI LanParty LT X48-T2R\r\nHDD SAMSUNG 750GB HA751LJ 7200\r\nDWIE: Asus HD4850 512MB DDR3 256bit\r\nOCZ DDR2 4096MB PC800 DUAL 2x2048MB CL4 REAPER\r\nCHIEFTEC CFT-750-14C\r\nOb. NZXT LeXa Black - Redline Edition\r\nRadi. THERMALRIGHT (ULTRA-120EX)\r\nWent. XILENCE

(05-05-2009 19:33) #5

RE: Najlepszy program AV

(05-05-2009 11:21)Platonow napisał(a):  Ja podobnie jak kolega wyżej.
Ale myślę, żeby w ogóle pozbyć się programu antywirusowego. Bo to tylko zwalnia neta. xP

Taa... Jakiś wirus się napatoczy to wtedy cały komp Ci zwolni. xD


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(05-05-2009 19:41) #6

RE: Najlepszy program AV

Taaa...
A żeby to tylko jeden Zęby
Kiedyś dawno temu korzystałem z Avasta, to mi zawirusowało jego plik wykonywalny :0


(05-05-2009 21:11) #7

RE: Najlepszy program AV

Ja obecnie używam NOD32 i myślę, że jest dość dobry.
A jeśli ktoś chce stronke z nazwami użytkownika i hasłami (działające,) to prosze

Kod:
http://www.nod321.com

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2009 18:10 przez Uncle.)

(09-05-2009 02:00) #8

RE: Najlepszy program AV

Ja używam AVG i jakoś nie narzekam a avasta nie cierpię blokada na informatyce


(23-05-2009 11:34) #9

RE: Najlepszy program AV

Ja mialem rok temu Pande i juz skonczyla mi sie licencja.
A moja opinia na jej temat to jest taka ze to jest najwieksze g... jakie moglo mnie spotkac.
Przez nia mialem nawet atak hakerski na kompa. Musialem potem robic format calego dysku i instalowac od nowa Winde.
Obecnie posiadam Kaspersky Internet Security 2009 ( oryginal ). Od kiedy go kupilem nie mam problemow z zadnymi wirusami i innymi zagrozeniami, lecz spowalnia sporo kompa. Jak sie skanuje komputer to wtedy prawie w ogole nie da sie nic robic... Smutek

Zostalo mi okolo 100 dni licencji i potem bede kupowal jakiegos nastepnego antywirka.
Moze polecicie mi jakiegos lepszego i zeby nie spowalnial tak kompa jak kaspersky? Cena tak do 150 zl Wesoly


(13-06-2009 16:13) #10

RE: Najlepszy program AV

z darmowych avira, z płatnych kaspersky.
(jeśli mówisz że kaspersky obciąża system, to chyba nie miałeś jeszcze przyjemności poznać Nortona Krzywy )

antywir to nie wszysko. żeby spać spokojnie potrzebujesz jeszcze antyszpiega, antyrootkita itp.
wpisz w google "spybot" oraz "gmer" to chyba najbardziej znane i sprawdzone (są za friko)
jeśli zdecydujesz się na płatny to ten problem odpada bo kupując komercyjny produkt np. kaspersky to najczęściej masz antyszpiega i antyrootkita razem z antywirusem jako moduły jednego programu.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek