Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.
(21-02-2012 16:32) #1

Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

Witam.
Jak widzicie do kin wchodzą co raz tu nowsze hity filmowe.
Niektóre, bardziej udane a niektóre nie.
Czy byliście już na jakimś nowym hicie ?.
Czy spodobał się on wam ?.
Czy to tylko była strata pieniędzy i czasu ?.
Zapraszam do dyskusji.


Strona 7 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(24-11-2017 11:06) #61

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

No ja nie lubie Polskich filmów. Czekałem na Sumbler ale nie leci w mojej okolicy.
___
laptop lenovo


(27-11-2017 14:05) #62

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

Gravity i jak wrażenia? Ja byłam w sobotę, bardzo mi się podobał... To taki film, o którym się myśli jeszcze po seansie. Oby więcej takich! Wreszcie jakaś przeciwwaga dla filmów z tefełenowskimi sceneriami i bohaterami.


(28-11-2017 01:11) #63

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

(27-11-2017 14:05)alice napisał(a):  Gravity i jak wrażenia? Ja byłam w sobotę, bardzo mi się podobał... To taki film, o którym się myśli jeszcze po seansie. Oby więcej takich! Wreszcie jakaś przeciwwaga dla filmów z tefełenowskimi sceneriami i bohaterami.

mi tez sie bardzo podobal, swietny, wiekszosc z nas nawet sobie nie zdaje sprawy jak moga wygladac relacje rodzinne.. i co sie dzieje gdy nagle trzeba ze soba szczerze porozmawiac...


(01-12-2017 11:26) #64

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

(28-11-2017 01:11)Zonia napisał(a):  
(27-11-2017 14:05)alice napisał(a):  Gravity i jak wrażenia? Ja byłam w sobotę, bardzo mi się podobał... To taki film, o którym się myśli jeszcze po seansie. Oby więcej takich! Wreszcie jakaś przeciwwaga dla filmów z tefełenowskimi sceneriami i bohaterami.

mi tez sie bardzo podobal, swietny, wiekszosc z nas nawet sobie nie zdaje sprawy jak moga wygladac relacje rodzinne.. i co sie dzieje gdy nagle trzeba ze soba szczerze porozmawiac...

Byłam wczoraj i powiem Wam, że nie pożałowałam. Film ukazuje rzeczywistość, która niestety (czy "-stety"?) istnieje w naszym społeczeństwie. Ktoś się zgadza, ktoś się nie zgadza, ktoś ma w rodzinie dokładnie tak samo, a ktoś inaczej, ale nikt nie pozostaje obojętny. To jest ogromny plus tego filmu. Tak czy siak, były momenty by się pośmiać, albo się zastanowić nad życiem. Każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam Wesoly


(08-12-2017 11:00) #65

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

JA ostatnio oglądałam Listy do M3. Zrobiłam sobie taki seans, bo poprzednie dwie mam na płytach. Tak więc w sobotę obejrzałam pierwszą część, w niedzielę drugą, a w poniedziałek poszłam na trzecią. W każdym razie film mi się podobał. Tak jak pierwsze dwie części bardzo przyjemnie się go oglądało. Moim zdaniem jest to lepsza część niż druga, ale o wiele gorsza od pierwszej. I z tego co wiem to nie tylko ja tak uważam. Ogólnie jak ktoś chce obejrzeć taki lekki film przed świętami to polecam


(12-12-2017 13:45) #66

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

No a ja nie lubie polskich filmów. Wszystkie są o tym samym.
____
Suplementy


(13-12-2017 22:50) #67

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

Thor Ragnarok mnie zawiódł Smutek Bardzo słaba komedia o dość prostackim humorze Smutek


(10-01-2018 14:58) #68

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

Thor Ragnarok był naprawdę bardzo słabym filmem. Liczyłem na konkretny seans, a wyszło naprawdę nie za fajnie.
___
fizjoterapia kraków

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2018 14:58 przez roman012.)

(17-01-2018 12:42) #69

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

Myślałem, że ten film zrobi na mnie wrażenie. Niestety nie zdołałem obejrzeć go do końca.
____
mózgowe porażenie dziecięce


(09-04-2018 16:15) #70

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

Wybiera się może ktoś na "Raz się żyje"? Z Charlize Theron?





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek