Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.
(21-02-2012 16:32) #1

Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

Witam.
Jak widzicie do kin wchodzą co raz tu nowsze hity filmowe.
Niektóre, bardziej udane a niektóre nie.
Czy byliście już na jakimś nowym hicie ?.
Czy spodobał się on wam ?.
Czy to tylko była strata pieniędzy i czasu ?.
Zapraszam do dyskusji.


Strona 3 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(24-09-2016 09:45) #21

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

(22-09-2016 12:42)MałaMimi napisał(a):  Tak się zastanawiam, ile ich kosztowała taka gwiazdorska obsada... Dobrze, że piszesz, że to nowa interpretacja, bo z tego, co czytałam, to nie jest stricte remake "Siedmiu..." tylko bardziej autorskie "inspiracje" . Zobaczymy Wesoly
Mogę zdradzić, bez spoilerów oczywiście, że nie jest to typowy remake. Wczoraj miałam okazję obejrzeć Siódemkę i się nie zawiodłam. Dostałam świetny western z rewelacyjnymi aktorami. Denzel daje radę, ale niestety, Chris Pratt skradł moje serce (myślę, że nie tylko moje, a większości kobiet na sali) Wesoly


(27-09-2016 14:07) #22

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

(24-09-2016 09:45)Marika91 napisał(a):  
(22-09-2016 12:42)MałaMimi napisał(a):  Tak się zastanawiam, ile ich kosztowała taka gwiazdorska obsada... Dobrze, że piszesz, że to nowa interpretacja, bo z tego, co czytałam, to nie jest stricte remake "Siedmiu..." tylko bardziej autorskie "inspiracje" . Zobaczymy Wesoly
Mogę zdradzić, bez spoilerów oczywiście, że nie jest to typowy remake. Wczoraj miałam okazję obejrzeć Siódemkę i się nie zawiodłam. Dostałam świetny western z rewelacyjnymi aktorami. Denzel daje radę, ale niestety, Chris Pratt skradł moje serce (myślę, że nie tylko moje, a większości kobiet na sali) Wesoly

Moje skradł Ethan Hawke Oczko Ale film potwierdzam - naprawdę bardzo pozytywnie zaskakuje. Tak się robi dobra kino akcji.

Byliśmy też na "Sekretnym życiu zwierząt domowych" - mam wrażenie, że zwiastun był lepszy niż film. Fajna bajka, ale nie rzuca na kolana Oczko


(24-11-2016 14:33) #23

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

Najnowsze produkcje kinowe w większości są zwykłym szmelcem. Wyjątki stanowią obrazy Tarrantino i kilku jeszcze reżyserów. Bardzo miłym zaskoczeniem był dla mnie thriller "Nie oddychaj". Ogólnie to współczesne seriale potrafią być o wiele fajniejsze niż kinowe superprodukcje.


(20-03-2017 07:37) #24

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

Tarantino jakoś w ogóle mi nie leży, nie będę kłamać. Jeśli chodzi o kino, to faktem jest, że trudno o dobry film, bo jednak ilość pomysłów jest ograniczona, co nie? Więc Ci, co robią teraz mają jakby trudniej. Plus , zmienia się też publiczność, do której trafia film- jest o wiele bardziej wybredna, bo żyjemy w czasach kiedy każdy z dobrą kamerą może swoich sił spróbować. Zmieniają się przez to reguły postrzegania filmów. Ja lubię filmy płynne, nie chaotyczne, dobrze zagrane, z DUŻĄ ZAGADKĄ, takie, których koniec mnie zaskoczy. "Plot twist" tak to się chyba nazywa Wesoly


(20-03-2017 11:50) #25

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

Ja byłam ostatnio na "Zwierzęta nocy" i "lek na życie", średnio mi przypadły do gustu, chociaż miały dobre opinie...


(22-03-2017 12:04) #26

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

No jak na moje coraz gorsze robią filmy.


(26-03-2017 23:30) #27

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

Teraz grają w kinach horror Baba Jaga. Był już ktoś? Zastanawiam się, czy iść, bo dawno nie byłam na takim gatunku filmowym. Coś nieczęsto horrory grają...


(27-03-2017 09:34) #28

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

To prawda, horrorów coraz mniej.


(08-04-2017 17:53) #29

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

(27-03-2017 09:34)wujcio7m napisał(a):  To prawda, horrorów coraz mniej.
Niby coraz mniej, ale ten był naprawdę dobry! Jak ktoś nie widział, a ma ochotę się trochę przestraszyć, to polecam na wieczorne seanse Wesoly


(14-04-2017 12:21) #30

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

Też na tym byłem Oczko Baba Jaga to dobry film. Polecam, bo naprawdę można się przestraszyć Zęby





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek