Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.
(21-02-2012 16:32) #1

Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

Witam.
Jak widzicie do kin wchodzą co raz tu nowsze hity filmowe.
Niektóre, bardziej udane a niektóre nie.
Czy byliście już na jakimś nowym hicie ?.
Czy spodobał się on wam ?.
Czy to tylko była strata pieniędzy i czasu ?.
Zapraszam do dyskusji.


Strona 5 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(25-07-2017 20:23) #41

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

(24-07-2017 17:00)leleto napisał(a):  zależy które hity kinowe, ostatnio według mnie nie leci nic ciekawego, najlepszy film jaki widziałem to LaLaLand
A mnie się nie podobał.
Idę na Dunkierkę na dniach, może uda się wygrać bilet, a sam film ma bardzo dobre oceny w necie. Myślę, że się nie zawiodę.


(26-07-2017 21:30) #42

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

Dunkierka jest świetna ! Po samym reżyserze już spodziewałem się, że będzie świetnie, ale nie myślałem, że aż tak !


(31-07-2017 17:04) #43

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

też polecam Dunkierke, świetny film Wesoly ostatnio jak byłem ze znajomymi to wszyscy wyszli zafascynowani


(03-08-2017 11:15) #44

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

(31-07-2017 17:04)jurtyk napisał(a):  też polecam Dunkierke, świetny film Wesoly ostatnio jak byłem ze znajomymi to wszyscy wyszli zafascynowani

Też polecam Dunkierkę Wesoly bardzo fajny film. Poszliśmy razem ze znajomymi i po wyjściu z kina nie zawiedliśmy się Wesoly


(06-08-2017 16:31) #45

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

według mnie Dunkierka to świetny film ,polecam wszystkim przejść się do kina i zobaczyć bo warto


(08-08-2017 14:34) #46

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

Zdecydowanie Dunkierka Wesoly bardzo fajny film, poszliśmy ze znajomymi zachęceni pozytywnymi opiniami i po wyjściu z seansu wszystkie dobre opinie się potwierdziły. Gratka dla miłośników kina wojennego Wesoly


(09-08-2017 14:46) #47

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

Dunkierka rewelacyjna, pokazuje realia wojny w bardzo realistyczny sposób, trochę jakby się było świadkiem tych wydarzeń. Warto obejrzeć w kinie bo robi wrażenie. Wygrałam też bilet na kolejny film (!!!) i myślę na co pójść Wesoly.


(15-08-2017 15:39) #48

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

słyszałem o tej dunkierce ale niestety żadnych przychylnych opini, podobno jest to bardzo smutny i ciężki film


(22-08-2017 12:53) #49

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

Z hitów to się ostatnio parę razy zawiodłam, nastawiałam się na coś i okazywało się, ze niekoenicznie Oczko teraz czekam na "Tulipanową gorączkę", nie wiem czy to hit, ale mam nadzieje na dobre kino Wesoly


(28-08-2017 19:09) #50

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

(22-08-2017 12:53)alice napisał(a):  Z hitów to się ostatnio parę razy zawiodłam, nastawiałam się na coś i okazywało się, ze niekoenicznie Oczko teraz czekam na "Tulipanową gorączkę", nie wiem czy to hit, ale mam nadzieje na dobre kino Wesoly

Na to to i ja się szykuję, tym bardziej, ze w loterii CC wygrałam darmowy bilet, fajnie to wymyślili moim zdaniem, rok temu latem też więcej chodziłam do kina.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek