Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.
(21-02-2012 16:32) #1

Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

Witam.
Jak widzicie do kin wchodzą co raz tu nowsze hity filmowe.
Niektóre, bardziej udane a niektóre nie.
Czy byliście już na jakimś nowym hicie ?.
Czy spodobał się on wam ?.
Czy to tylko była strata pieniędzy i czasu ?.
Zapraszam do dyskusji.


(13-09-2012 01:43) #2

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

Ostatnio byłam na filmie "niezniszczalni 2", o którym pewnie większość już słyszała. Świetny bez dwóch zdań! Bardzo podoba mi się ten dystans do samych siebie, który zaprezentowali znani nam aktorzy filmów akcji (mi, jeszcze z dzieciństwaWesoly )
Teraz planuję iść na "odwróceni zakochani", bo właśnie jak byłam w kinie leciał trailer i zrobił na mnie ogromne wrażenie Wesoly


(19-09-2012 14:57) #3

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

(13-09-2012 01:43)Aisha napisał(a):  Ostatnio byłam na filmie "niezniszczalni 2", o którym pewnie większość już słyszała. Świetny bez dwóch zdań! Bardzo podoba mi się ten dystans do samych siebie, który zaprezentowali znani nam aktorzy filmów akcji (mi, jeszcze z dzieciństwaWesoly )
Teraz planuję iść na "odwróceni zakochani", bo właśnie jak byłam w kinie leciał trailer i zrobił na mnie ogromne wrażenie Wesoly

byłam na "Odwróconych zakochanych" i zdecydowanie polecam. Obrazy takie, że aż dech zapierają. Niesamowita wyobraźnia twórców.


(01-10-2012 12:42) #4

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

A my idziemy teraz na "uprowadzona 2". Pierwsza część była genialna, zwłaszcza wykonanie i trzymanie napięcia. Bo filmów o takiej tematyce jest sporo ale raczej miernej klasy a to jest chyba jedyny, który się tak wybił.


(05-10-2012 17:01) #5

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

Ja dzisiaj byłam na "uprowadzonej 2" Zęby Dooobry filmik! Tylko szkoda, ze nie oglądałam pierwszej części, muszę nadrobić Jezyk1 Ale mimo wszystko bardzo zadowolona jestem z tego wyboru Wesoly polecam, polecam Wesoly


(08-10-2012 11:51) #6

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

(05-10-2012 17:01)Aisha napisał(a):  Ja dzisiaj byłam na "uprowadzonej 2" Zęby Dooobry filmik! Tylko szkoda, ze nie oglądałam pierwszej części, muszę nadrobić Jezyk1 Ale mimo wszystko bardzo zadowolona jestem z tego wyboru Wesoly polecam, polecam Wesoly

Moim zdaniem pierwsza część "Uprowadzonej" jest klasykiem kina akcji! Też byłam na drugiej części i muszę przyznać, że sprytnie poprowadzili kontynuację. Nadal dwójka ciekawi i zaskakuje.


(16-10-2012 13:23) #7

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

Poszliśmy jeszcze w piątek z rodzicami na bitwę pod Wiedniem. Film udany, ma bardzo fajna fabułę jak na taką tematykę. Ale w sumie to podobał mi się bardziej pomysł, że są takie filmy, na które wszyscy mogą pójść.


(21-10-2012 20:52) #8

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

Dobra jest ta "Bitwa pod Wiedniem"? Słyszałam bardzo różne opinie i dlatego sama się waham czy na to pójść. Podobno Adamczyk był rewelacyjny Wesoly Ciekawa jestem w sumie, aż chyba go obejrzę jak są takie skrajne opinie, żeby mieć własną. Bo to aż wstyd Zęby Tak ważny film Z_jezorem


(19-12-2012 17:44) #9

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

Aktualnie nie ma żadnych filmów, które mogłyby przyciągnąć moją uwagę. Czekam na 2013 rok. Może wtedy coś się pojawi.


(12-08-2016 09:58) #10

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

Hej! podnoszę temat - jakie są wasze hity 2016 ? Ja się strasznie cieszę na "Mój przyjaciel smok" i "Ben Hura" - jedno z córą, drugie z jej tatą oczywiscie Oczko





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek