Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.
(21-02-2012 16:32) #1

Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

Witam.
Jak widzicie do kin wchodzą co raz tu nowsze hity filmowe.
Niektóre, bardziej udane a niektóre nie.
Czy byliście już na jakimś nowym hicie ?.
Czy spodobał się on wam ?.
Czy to tylko była strata pieniędzy i czasu ?.
Zapraszam do dyskusji.


Strona 6 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(30-08-2017 20:12) #51

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

(22-08-2017 12:53)alice napisał(a):  Z hitów to się ostatnio parę razy zawiodłam, nastawiałam się na coś i okazywało się, ze niekoenicznie Oczko teraz czekam na "Tulipanową gorączkę", nie wiem czy to hit, ale mam nadzieje na dobre kino Wesoly
Widziałam ostatnio zwiastun i pognałam do księgarni po książkę. Chcę przeczytać ją przed seansem. Pewnie się wybiorę przedpremierowo w ramach Kina na Obcasach i zabiorę kupelę. W końcu w zwiastunie są naprawdę odważne sceny Boje_sie


(31-08-2017 19:38) #52

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

ostatnio byłem na Dunkierce i musze przyznać, że jest o jeden z lepszych filmów jakiewidzałem


(01-09-2017 16:08) #53

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

(30-08-2017 20:12)Marika91 napisał(a):  
(22-08-2017 12:53)alice napisał(a):  Z hitów to się ostatnio parę razy zawiodłam, nastawiałam się na coś i okazywało się, ze niekoenicznie Oczko teraz czekam na "Tulipanową gorączkę", nie wiem czy to hit, ale mam nadzieje na dobre kino Wesoly
Widziałam ostatnio zwiastun i pognałam do księgarni po książkę. Chcę przeczytać ją przed seansem. Pewnie się wybiorę przedpremierowo w ramach Kina na Obcasach i zabiorę kupelę. W końcu w zwiastunie są naprawdę odważne sceny Boje_sie

Potwierdzam Wesoly widzialem zwiatuny tulipanowej goraczki i zapowiada sie dobre kino Wesoly


(10-09-2017 21:26) #54

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

(01-09-2017 16:08)pablo1 napisał(a):  
(30-08-2017 20:12)Marika91 napisał(a):  
(22-08-2017 12:53)alice napisał(a):  Z hitów to się ostatnio parę razy zawiodłam, nastawiałam się na coś i okazywało się, ze niekoenicznie Oczko teraz czekam na "Tulipanową gorączkę", nie wiem czy to hit, ale mam nadzieje na dobre kino Wesoly
Widziałam ostatnio zwiastun i pognałam do księgarni po książkę. Chcę przeczytać ją przed seansem. Pewnie się wybiorę przedpremierowo w ramach Kina na Obcasach i zabiorę kupelę. W końcu w zwiastunie są naprawdę odważne sceny Boje_sie

Potwierdzam Wesoly widzialem zwiatuny tulipanowej goraczki i zapowiada sie dobre kino Wesoly

Jestem już po lekturze książki i umieram z ciekawości, jak to wszystko pokażą na ekranie!!Boje_sie


(18-09-2017 10:35) #55

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

No ja tak samo jestem ciekawy.


(19-09-2017 07:25) #56

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

Świetna jest Dunkierka. W kinie na filmie nie byłem i trochę załuję ponieawż film robi niesamowite wrażenie. Myślę,że powinien spodobać sie nie tylko fanom filmów wojennych....
Polecam wejść sobie na portal'
https://www.kinoman.co/
Możecie film obejrzeć na nim bez limitów.

Oglądał któś swoją droga nową część Piratów z Karaibów? Jak oceniacie?


(21-09-2017 09:27) #57

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

No moim zdaniem obecne filmy nie dorównują tym jeszcze sprzed paru lat :/



(07-11-2017 11:23) #59

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

Nie wiem po co tak wymyślać. Przecież to sie do niczego nie przydaje.
____
discopolo


(07-11-2017 13:30) #60

RE: Najnowsze hity kinowe co o nich sądzicie.

Ostatnio rzadko się wybieram do kina przez brak czasu Smutek
Ale teraz bardzo czekam na "Cichą noc", świetnie się zapowiada, a ja od dawna czekam na naprawdę dobry POLSKI film. Uznali go w Gdyni za najlepszy film, więc chyba coś za tym stoi
Na pewno odezwę się po premierze z opinią Wesoly





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek